Jump to content

Изгорял десен ксенон


never

Recommended Posts

Здравейте,

Преди няколко дни, десният ми ксенон ( страната на пасажера ) почна да свети розово и накрая умря тотално. Оказа се, че трябва да сваля целият фар за да го сменя. Въпросът ми е, от къде да го купя/поръчам и кое би било най-добрият избор.

 

Поздрави

Редактирано от never
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушката ли ти е изгоряла, или баласта?

Крушките аз ги пазарувам от www.xenon.bg (купувам си на RAYTECH), малко по-скъпи са, но са хубави.

А баласт преди време си поръчах от aliexpres ьа сумата от 72-73 лв. (чисто нов). И да, фара се сваля, но това става за по-малко от минута. Успех [emoji846]

Изпратено от моят G3121 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-напред трябва да си наясно каква точно е крушката. На моята кола (Ауди А4 Б7), която е със заводски ксенон крушката е D1S. За нея специално мога да кажа, че има доста варианти за цена и качество. Преди месец я смених като си купих HELLA за 100лв със 6 месеца гаранция. 

Най-добре отиди до избран от теб магазин и хората по рама ще ти дадат цена.

Относно смяната - аз лично не съм махал фара. Като откачиш въздуховода към въздушният филтър и се открива достатъчно място за смяна на крушката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако почне да свети първо розово  и после изгори е крушка. Баласта не сменя цвета на крушката ако си заминава.

 

Не се споменава каква е колата

B6 има с D1S и D2S

B7 има с D1S само

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...