Jump to content

Smart Tv Philips(не е Андроид) и HBO GO


Recommended Posts

Здравейте, интересува ме дали на смарт тв Phillips 32phs5302, който е с тяхна операционна система SAPHI, дали може да св инсталира HBO GO. Конкретно за това ме интересува, че искам да взема за детската стая един такъв.

Изпратено от моят Redmi S2 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте,

аз си купих такъв Philips 32PFS5823 - със същата операционна система - SAPHI,с ужас установих ,че няма наистина HBO GO,

сега попаднах и на Вашия разгоор.Та питането ми е,може ли нещо да се измисли,за да можем да качим HBO GO на тоз телевизор

или да го връщам,защото ние главно за това го взехме ??? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се инсталира едва ли, но можеш да свържеш към телевизора Андроид мини РС (под 100лв са) и на него да инсталираш какво си поискаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.По удобно е от да връщам сега,да взимам друг....ще потърся само от къде да го купя най-згодно,ако имаш инфо,къде са качествени и на оферта,драсни моля.Благодаря още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ве оказа, че има решение. Понеже е нов тв-то, 7.2019 mirrorshare  върви перфектно, без засичане или каквито и да са проблеми. Бърз процесор. Шървам си хбо го от всяко устройство и няма ядове. На самсунга в хола сече. Благодаря на всички, които се отзоваха! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...