Jump to content

Трудно пали сутрин


ngb

Recommended Posts

Реших да потърся помощ и тук.Бях при различни майстори,пробвахме какво ли не от механични до софтуерни проблеми и пак не пали сутрин.Трябва да въртя от 10 до 20 секунди за да запали, след това няма проблеми с паленето.Мотора мърка много добре и много добре върви на магистрала 240.Компа не дава грешки .Ауди А3  2004 г 2000 куб.140 к.с. мотор  BKD              видео    0-02-05-5f72f847494ff0abeea7f24aa138a881b446e27d7aa460cc34209c8023a01b4f_ce9ad243.mp4

Редактирано от ngb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених дюзите с други....пак не пали добре.Върнах мойте със сменени гумички. Тандем помпата си е с нормално налягане. И пак същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених дюзите с други....пак не пали добре.Върнах мойте със сменени гумички. Тандем помпата си е с нормално налягане. И пак същото.      Промениха съотношението нафта-въздух на турбото.Подгрева го направиха на 10 градуса.Пак пали трудно.После смениха софтуера с оригинален още по трудо запалва дори и топла.Сега ще пробвам отново дюзите защото може да не са за този мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с обратния клапан няма да помогне,аз бях със 2 и паленето се подобри след като ги махнах.Провери си цялата система дали от някъде не дърпа въздух.При мен паленето беше по абсолютно същия начин и се оправи като махнах клапаните,смених горивния филтър със клапана за обратната нафта,ремонтен комплект на тандем помпата и 1 сменен маркуч понеже стария беше нацепен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с обратния клапан няма да помогне,аз бях със 2 и паленето се подобри след като ги махнах . (цитат на лошия)                                                                         Как да разбирам това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато купих колата имаше 2 монтирани клапана от предния собственик,и продължаваше да пали трудно.След премахването им имаше малко подобрение,но пак не беше както трябва,и затова смених и другите неща.Имам тема може да я погледнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...