Jump to content

Темпомат за Аudi А4 B6 - разновидности и особености


omonkes

Recommended Posts

Здравейте колеги.Доста се порових преди да публикувам темата и или не съм търсил на правилните места,или не намирам достатъчно и по-точно конкретна информация за това което ме интересува.Търся темпомат за моята кола,защото искам да си сложа.Колата е А4 B6.Aко трябва повече информация за колата,давам,стига да има нужда.Може ли някой който наистина е наясно с темпоматите да ми обясни разновидностите и особеностите,колко вида са като ниво на оборудване,евентуални проблеми,нещо за което да внимавам когато го купувам и тн. във А4 B6?Питам така защото ми казаха че имало модули за темпомат с различно ниво на оборудване,като например някои темпомати можели да поддържат и функции към мултиволан и тн...На мен ми трябва обикновен темпомат без никакви допълнителни екстри,ако мога така да се изразя,поне така мисля.Моля който разбира да ми обясни особеностите на тази система,за да се ориентирам на мен лично какво ми трябва в случая.И бихте ли ми препоръчали от къде да си закупя ,и кой може да ми го монтира надеждно съответно.

 

Благодаря :)

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за ориентира.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...