Jump to content

Рециклиране на фарове при Герака


Recommended Posts

Свалях фаровете да ги суша и вътре има стърготини от свалянето на стъклата.Това е немърливост!

Не е зле, да се чете (от време на време).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изсуши ги.В отдушник имаше две стърготинки но ме съмнява това да е проблема.Обърнах уплътненията на двете капачки и ще чакам кога ще плъвнат в конденз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 400 лв.съм виждал щом карам такава кола!Да му мисли "колегата" защото съм сигурен че няма да съм единствения разочарован от работата му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, интересно е да се види за колко време ще се получи нов кондез, и дали става при миене със струйка или просто от дъжд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DSC-0427.jpg

 Преди 6 години ми прави и на мен - и след като видях че ги оцапа с боя в зоната на мигача и се изпотиха няколко пъти му написах коментар в темата и бях изтрит от него и блокиран от форума да му пиша !!! Супер недоволен съм тъй като платих малко над 300 лв за всичко 2012та година а фаровете се потяха, оцапани с черно и .... като цяло отношението му !!! 
От тогава ползвам друг човек за фаровете на колите си и нямам никакви забележки. 
Мога да приложа снимки на 2бр фарове на Б7 и едни на Б8 ;) правени при друг разбира се! 

Ето още две снимки - едната се вижда голям петно на десния мигач и без да съм снобар фаровете бяха ОЕМ Валео със ксенон от S4.  виждам че не се старае все още макар и имащата конкуренция ! 

IMG-2215.jpg

IMG-2158.jpg

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/21/2018 at 11:49 PM, Maci79 said:

Е този май е от криещите се.Писах му да ги изпратя за да си довърши започнатото но просто не отговаря.

Повдигам тема за да няма други излъгани от този форум.

Писах ти и на лично преди малко. Нямам време да отговарям всеки ден на съобщения и да влизам във форума(Явно заради всички кондензиращи фарове, които сме правили). Ако ми беше звъннал по телефона до сега най- вероятно проблема щеше да е отсранен, дори и да не е в залепянето на стъклата към корпуса. В много случаи проблема е или в капачките или в пукнатини по корпуа или стъклото. Случвало се е от толкова много затворени фарове, еденични бройки да имат проблеми с лепилото, но никога не сме отказвали да си поемем отговорността. 

 

On 11/21/2018 at 7:18 PM, tisho_psg said:

Честито на поредния "доволен" от рециклаж на фарките!

Дай адреса на Герака тук. Все някой "доволен" ще отиде да му благодари лично за свършената работа :hilezh:

 

София, кв. Симеоново, ул. Витошки езера 19. Заповядай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...