Jump to content

Audi B6 Navigation plus


Audi B6 3.0 Multitronic

Recommended Posts

Здравейте, питането ми е такова: Чете ли Audi Navigation plus RNS-D аудио дискове? Имам и чейнджър, той чете даден диск с аудио файлове, но самата навигацията - НЕ. Смисъл като поставя същия диск в самата навигация - тя не го чете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега: диска за навигацията си стои вътре в самата навигация над самия екран има прорез а в ченджъра си чете само и единствено СД нищо друго. И за бг не се подържа специално тази навигация. С две думи имаме цветно радио. Дано си ме разбрал.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това общо взето ми стана ясно, че навигацията не може да се използва. Просто исках да кача диск с карти за западна европа и така да сменя езика на навигацията на английски. Така разбрах от форума, че ще се получи смяната на езика чрез диск с навигация, даже един колега беше оставил следния линк: https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3101439. Записвам файла на CD с Неро записвачка и не го чете. Изписва CD sbagliato, което в превод от италиански означава погрешен диск. Помощ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с оригинален ли мислите, че ще тръгне, защото във въпросния чат след като колегата дал линка за картите, другият му е отговорил мерси колега получи се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си чел достатъчно и то внимателно ще си забелязал, че има изисквания и към записвачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...