Jump to content

Прекарване на бушон и отделна верига в Q7


Recommended Posts

Здравейте, на моето q7 съм подготвил да му сложа подсветки във вратите като на ес класа. Но не искам да ги връзвам към лампичките които са за осветяването на земята. Това което искам е да направя напълно отделна верига с реле и бушон, която да няма нищо общо с останалите системи по колата за да си няма проблем. Можете ли да ми помогнете с указания или препоръки как да го нарпавя или майстор който мога да хвана да ми го нарпави и да си платя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип на модула на вратата си има отделен пин за абиента на вратите. Аз на моята А6 4ф си го вързах към модула и мога да си го усилвам и намалявам от менюто на ММИто.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм зле от към ел. часта затова искам да те питам, това означава ли че имам прекарани жици до модула на вратата и те вързани ли са с бушон и акомулатора или само като пин го има оставен и трябва аз да го навържа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм зле от към ел. часта затова искам да те питам, това означава ли че имам прекарани жици до модула на вратата и те вързани ли са с бушон и акомулатора или само като пин го има оставен и трябва аз да го навържа

ако неможеш сам пиши ми на лично

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...