Jump to content

Проблем с телефон


Root Access Granted

Recommended Posts

Здравейте! Имам проблем с телефона в колата откакто я купих. Първо пишеше Telephone not installed и се наложи да сменя модула за телефона. Смених го
и всичко се оправи, но след като позваня на някого той винаги чува или бучене или нищо. Смених микрофона с друг от друга кола, но нямаше промяна..
Забелязах, че когато натискам номерата в телефона в подлакатника звука се чува при човека на когото съм се обадил.
Колата я взех специално заради телефона.. :nixweiss::wall:
Ако някой може да помогне ще съм много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам стара А8-ца, която е д3 и когато вляза в менюто за телефона ми показва същото съобщение " Telephone not installed ". Кой модул си сменил на телефона или това е бт модула, под шофьорската седалка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Значи и аз трябва да го сменя. А този бт модул в д3 главно за handsfree ли се ползва или можеш да стриймваш музика през него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че този телефон трябва да работи, а не само да е там :D Защото аз имам телефон в подлакътника, но той не работи :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не работеше, но след като смених модула и той тръгна.

Но сега като телефона работи нямам пък микрофон.. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е май друг проблема, защото телефона не е в много добро състояние и сигурно от там ми дава и грешката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са снимки от самото устройство и какво е останало от него ?? Май трябва първо да си намеря работещ телефон

20181216_211959.jpg

20181216_211955.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам батерия, но тя е деформирана някак си и трябва нова :D За да взема такава сигурно ще трябва и телефона да взема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да можеш да намериш точната батерия във всеки сервиз за телефони. :)
Някой да има някакви идеи за моя проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...