Jump to content

ЕГР-Проблем.


Иван Димов

Recommended Posts

Здравейте колеги! От няколко дена клапана ми прави проблем! Днес със един мой майстор го изчистихме(имаше много нагар) Изчистихме грешката с вагкома Направих меси няколко завойчета колата нямаше проблем! И си тръгнах. Влизам в Ст.Загора и ми светна лампичката за свещите и колата мина в авариен режим. Прибрах се до вкъщи закачих вага и това ми изписа.....Моля за помощ!

IMG_20190110_150200.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, аз имам същия проблем като при мен ми прави впечетление че колата влиза в авариен режим само при топъл старт . Когато запаля  колата  студена няма никакви проблеми работи си нормално .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Моята го прави по всяко време когато тя си иска! Не мога да я карам така ще трябва да се прави! Говорих с моя майстор има два варианта! Нов който струва около 400лв. или изолиране софтуерно! Пак толкова! Заедно с PDF филтъра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махнеш ли тоя DPF ще почне да ти пуши колата ?Защо трябва да разваляте нещо , вемсто да си вземеш един нов ЕГР ? Аз лично не бих си махнал никога DPF-a . А от грешката която я имаш се разбира , че ЕГР-а не работи коректно и трявба да се замени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Popcocr е много прав, защо трябва да си махаш ЕГР, като може да го замениш с нов за 350лв :)

Ценете това, което имате по колата, а не като се счупи да го премахвате. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тия майстори , къдет махат DPF-a направо не ги понасям. Вместо да решат проблема , те само лапаница искат . Оп махаме DPF-a и караш . Е да де ама после какво става , него не го ..... . Те немците са го мислили сумати време да го вкарат в колата , ние в България ги махаме за добър ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нищо не става. Само , къде почва да чади като икарус и харчи масло .Немците като нация са малко по-напреде от нас.А ние сме селски тарикати и гледаме само лапаница да има . И после ама въздуха ни е много мръсен , ама еди какво си еди какво си. Човек на който му е прецакан ЕГР-а да му се предлага махане да DPF-a просто безумно. Да махнем тогава и дросела и някоя дюза и после да сме гъзари ,че караме Аудита.. Смешна работа 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Колегата е писал какво му е предложил майстора , цената на подмяната с нов и премахването е идентична така че всеки сам си решава как да постъпи. Има достатъчно теми за това какви са плюсовете и минусите на ЕГР-а ,така че не мисля че е уместно да ги повтаряме и тук .

Грешка в ЕГР-а може да даде колата поради доста причини за това е и темата ,ако някой се е сблъскал с тази да каже как я е решил.   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те! Колеги! Реших си проблема! ЕРГ затапен механично и премахнат софтуерно! ДПФ не е пипан! Колата е супер! Стана малко по- безшумна и по мощна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
Преди 5 часа, Usko написа:

 

Цитиране на предходно мнение!

Здравей!!! В Хасково!! Милослав Шишков!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...