Jump to content

Загуба на мощност


polito

Recommended Posts

Здравейте колеги ,Имам Ауди а4 1.9 TDI,проблема ми е ,че загуби мощност при ниските обороти от няколко месеца насам,съответно сменихме дебитомера с втора употреба на бош уж проблема отшумя,след известно каране отново започна да дава същия проблем,качване на диагностика показва проблем дебитомер ,следователно закупихме нов ,и отново след няколко дни пак забива муцуна ако мога така да се изразя.Решихме ,че ще сменим въздушния филтър и почистихме дебитомера,и ето ,че днес пак същия проблем,само да уточня че турбото е сваляно за почистване ,вярно имаше какво да се чисти по него.Ще бъда благодарна ако изкажете мнение по проблема защото вече много ми писна ,и не знаем къде какво да гледаме!!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, polito написа:

Не го знам кода?

 

 

Колегата те съветва да я закачиш на ВАГ ком, там ще си покаже грешките и техните кодове, иначе трее да фърляме боб.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,колеги проблема с мощността го оправихме!Отново беше запекла турбината,изчистихме я. Подменихме актуатора с нов.Оказа се ,че компютъра е бил за боклука,той даваше грешна информация и за това на диагностика излизаше грешка дебитомер и много завишени стойности при всички 4 бр дебитомери които бяхме закупили!Благодаря на сервиза в Пролеша!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...