Jump to content

А4 1.8Т , 97,комби , куатро , вс екстри ?


stm

Recommended Posts

Колеги харесах си пак Ауди( като описаното ), това вече е добра машина и двигател и всичко...............Но сега друго ме тревожи :

На година изминавам 30-40 хил .км , почти 80% градско И се питам тази корава машина дали няма да ме разори на градско , че и в Варна

Някой знае ли ако всичко е наред по двигателя и т.н. каъв разход дава такава кола на градско/ извънградско ?

Този мотор понаса ли АГУ и има ли смисъл да му се слага?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, без кутро гори около 12-13 градско.

С куатро към 14.

На газ можеш да го поорежеш, ама нема да върви.

Иначе аз за 1.5г от както го карам, съм навъртял 25к, от които поне 18к са градско, мотора е без грешка...освен че папа.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10-12 Градско, ако не се престараваш на старта. Митовете, че са чупливи - за сега са пълна измишльотина поне в моя случай. Подръжка - не е евтино, но нищо хубаво не е евтино. :icon_exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, да не изпадаме в излишни спорове, но 1,8Т идва една идея по-икономичен от 1,8.

Та лъва е лъв, ама от турбо анаболи, а не папо :icon_exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-4 1.8Т 110кw=150hp. Естествено че ще понагорява.Ти виждал ли си ЛЪВ да пасе трева?....

Аз съм виждал! Дизеловия! :icon_exclaim: 1.9 TDI 110kw/150Hp! язък, че не го слагат на аудита, а на некви Шкоди, Сеати и Голфове. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...