Jump to content

вапрос относно АУДИ А3 Sportback


ivan_pz

Recommended Posts

значи за какво става вапрос

извинавам се за моята некомпетентност обаче съм нов с тези автомобили

значи решил сам да си вкарвам кола от германия и последно ми изпадна едно Audi A3 Sportback 2.00дизел 140 коня

та отиде един 4овек да го разгледа за6тото аз го харесах от mobile.de

та имам познати там и един мои познат отиде да го види

та каза алудито е добро от всякаде визия каране набиране без6умен двигател

обаче като трагнал да му гледа мотора

одоло под пласмасовия капак - ми вика че имало масло - обаче вапросния немец бил доста голям особняк и нему озволил да вдигне пласмасовия капак - за6тото небил компетентен и го било страх данему развали колата

та това се чудя дали е вазможно да има някакв теч там на масло и да го изхварля

а в сащото време борд-компютъра дане показва никакви забележки - фактически че всичко е наред

иначе коалта е нова 2005 година и е на 42 000км

та това искам да ви питам дали е вазможно да има накакв проблем по двигатела и бордовия компzтар данего засича

зашото с сащия момент моя човек ми казва 4е колата варви доста добре и набира както трябва и двигатела си работи много тихо

предварително ви благодаря за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-во трябваше да пуснеш темата в раздела А3/А4

По въпроса може като и е сменяно маслото да са я оляли и да и няма нищо...така по думите ти немога да позная къде е теча. М/у др-то ако има теч от някоия гарнитура и нивото на маслото е добре...борд компа няма да покаже нищо...нито вървенето на колата ще е по слабо :icon_exclaim: Дерзаи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойто като го взимах също имах притеснения , защото имаше малко масълце около капака на главата.Реших да го купя въпреки всичко.Впоследствие като го забърсах и повече там масло не съм видял.Явно са доливали и са оляли малко отстрани :icon_exclaim: Ама все пак от де да знае човек.Омешала ли е маслото и антифриза? Има ли следи от масло в казанчето за водата? Маслото как изглежда? Мисля си че е най-добре да му се направи една дианостика в сервиз :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами незнам - чудя се какво да правя

можели да е от гарнитурата

а ако е изпусняла гарнитурата дали би моглао да има някакв проблем на двигатела

защото ако трябва да го водя в германия на сервиз щеми вземат 200 евро само да ми кажат какво му е састоянието

какво бизтеми препорачвали а и ако накои знае например тук комко може да струва гарнитурата на главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хиихихих абе колега ти уби рибата верно :hilezh: тая кола чини поне 18-19К евро и то ако не е с най-ного екстри и ти не искаш да дадеш 200 евро да ти я погледнат хората :hilezh:

са по темата - според доста капацитети 2.0 тди фъргат масло... да си го знаеш... мойто май е от малкото изклчения...или поне за сега :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...