Jump to content

Грешка на фис дисплея.Наклон на фаровете


Niko Zombi

Recommended Posts

Здравейте колеги!
На фис дисплея ми се появи една грешка /видна от снимката/, след като ми бяха откачени буксите на фаровете.
Не зная дали е за кантарите или нещо друго. Може би и самите кантари да имат букси, които са биле откачени, но не ги зная къде са, за да се закачат. Или пък иска някаква адаптация с нещо. Нямам и идея. Моля помогнете!

IMG_20191121_133628.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно грешка за фаровете е. Чистиш грешката и си ти. Дано не си правил други неща преди това и да си пре. ал моторчето.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какво си правил , но при мен беше сваляне на моя и слагане на друг фар ,НО другия фар не беше като нашите ( с оргинален ксенон ) а обикновен (без машинка) след което като върнах моя и ми излезе тази грешка. Фаровете сочиха надолу.Ходих да ми я чистят. По принцип когато си с включени фарове и правиш нещо по фара май тогава се е получило . За това казвам незнам какво си правил преди това.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли ме насочили подробно как се прави, ако става с VCDS, понеже нямам и идея.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xenon ,basic settings канал 001 ,в зависимост от версията на кабела run с бутон или автоматично ще го стартира.Вероятно има клипове в нета. Напиши грешката и виж .Кабела е с интуитивен интерфейс ако си загубил достатъчно време с него .Успех ,

Пп гледай колата да е на равно.

Редактирано от buzzi
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...