Jump to content

Помощ за А4 конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Нов съм във форума и ви моля за помощ. Решили сме да сменямае авомобила на жената и сме се спрели на Ауди А4 Б8 2.0 TDI и по конкретно на тази обява:

https://mobile.bg/11575629523989728

Автомобила е внос от Италия, на реални километри е (направена е проверка в Аутохит Стара Загора - Ауди). По думите на човека, който я провери е поддържана изцяло в Ауди италия до 2016г. последно там е била на 190 000 км, като сервизната история е пълна, дори е посещавала сервиза им и за допълнителни смени по повикване на ауди ( пример ми даде с airbag). Според въпросния човек е възможно скоро време съединителя да стане за смяна. От там идва и моето притеснение как да разбера в какво състояние е съединителя, колко ще ми струва нов съединител? Според сегашния продавач след около 10 000 км колата ще бъде за пълно обслужване. Каква сума да си приготвя ориентировъчно?

Извинявам се ако досаждам, но нямаме опит с Ауди. Моля за вашето мнение и съвети.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избягвай да купуваш кола от "частно лице" което продава повече от 1 кола по едно и също време. На колко от нас ни се е налагало да си продадем и двете коли наведнъж, че и с възможност за бартер и за двете‽ 😆

 

Това са си джамбази, които действат под прикритие че са частно лице и по този начин не носят никаква отговорност ако нещо стане с колата. Просто като видиш "частно лице", сложи GSM-a му в Гугъл и виж дали продава повече от една кола. В този случай ето: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз миналата година продавах и трите коли по едно и също време. Ако продава само тези двете не виждам проблем.

Иначе колата изглежда добре, по-добре е от нов внос, поне е регистрирана и със застраховки.

Редактирано от gibonass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да ама вече е с оценка на автомобила и ако е по скъп ти излиза доста, онзи ден познат си взе x6 и плати 700лв нотариус

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gibonass написа:

Еми аз миналата година продавах и трите коли по едно и също време. Ако продава само тези двете не виждам проблем.

Иначе колата изглежда добре, по-добре е от нов внос, поне е регистрирана и със застраховки.

 

Не казвам че е невъзможно, но е изключително рядко явление. Освен това виж им табелите - серия НН и НР. Твоите коли и трите ли беше регистрирал само в рамките на година преди да ги продадеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...