Jump to content

Газова за A6 3.0 2002


Recommended Posts

Здравей, колега! Аз преди половин година си купих същото Ауди, със същия мотор, човекът от който го взех е монтирал газова "Романо", преди 5 години, която до този момент работи безупречно.

Успех и весели празници!

Редактирано от icodilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/23/2019 at 11:06 PM, icodilov said:

Здравей, колега! Аз преди половин година си купих същото Ауди, със същия мотор, човекът от който го взех е монтирал газова "Романо", преди 5 години, която до този момент работи безупречно.

Успех и весели празници!

А знаеш ли къде я е сложил стария собственик? Правил ли си някъде настройки на газовата след покупката? Какъв ти е разхода на говиро (бензин и газ) за 100км?

Весели празници!

On 12/23/2019 at 10:19 AM, eic-idimitrov said:

Ти с газова ли си? Той ли я е монтирал? Какъв ти е двигателя? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, извинявам се за забавянето!

Според протокола, който е издаден от сервиза, газовата е монтирана през 2015г. в "Дена 2005", PROGAS.

По неговите думи той не е правил нищо по газовата, откакто е монтирана, аз също не съм пипал нищо, защото работи перфектно.

Нямам навик да наблюдавам детайлно разхода, но съм забелязал, че с едно зареждане на бутилката, която събира 42-43л. минавам между 200-300км, което според мен е между 15-22л/100км, смесено шофиране, като уточнявам, че в града си я настъпвам здраво и доста често работи на място...

Редактирано от icodilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Преди месец и малко сложих газова на romano като теб. Газовата ми бутилка побира 50-52л (в зависимост от налягането на бензиностанцията). Разхода ми е ~18л/100км градско. Когато карам извънградско е към 13л. Като свърши газта и сипеше минава ли автоматично на газ или трябва да я включиш? Защото при мен така се получава - свърши газта и докато не включа газовата си карам на бензин.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, точно така, ако си карал на бензин до самото зареждане задължително трябва след като заредиш, да натиснеш копчето за да преминеш на газ, т.е. няма ка системата да разбере, че ти си сипал газ за да превключи автоматично.

Иначе разходите ти са сходни с моите... 

Редактирано от icodilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...