Jump to content

A4 подготовка за gsm


tsotsomanski

Recommended Posts

Наскоро се сдобих с ауди а4 2002г., което има като екстра подготовка за gsm. На пръв поглед тази подготовка се състои в една стърчаща пластмаса, в която се удря всеки който се качва до шофьора. Та се чудя като има подготовка с какво приспособление трябва да се сдобия за да ми върши работа поне. И от къде мога да си го купя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и така винаги съм се чудел това нещо с бг гсм който да му пасне ще си работи ли и как по-точно действа... ? ако някой може да обясни ще бъде особедно полезно за мен специално да знам :dance::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва "нещо" си работи супер само трябва да имаш точния модел гсм а тои е или НОКИА или СИМЕНС !!

и си го ползваш със здраве!! проблема е че модела на тела ще е някои грозен супер дървен !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва "нещо" си работи супер само трябва да имаш точния модел гсм а тои е или НОКИА или СИМЕНС !!

и си го ползваш със здраве!! проблема е че модела на тела ще е някои грозен супер дървен !!!

"Това нещо" :hilezh: нема как да работи както си е по книгите в БГ, защото все още нито един от трите оператора не е пуснал въпросната услуга. Може да работи без проблем, ама с отделна сим карта с номер различен от тоя на GSMa в джоба ти! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка... е възможно да работи по някакъв начин в БГ... и мога да си го избирам с ГСМ-а от джоба си .. ? :bia:

Е каква е идеята?! Да си говориш с шофьора ли?! :hilezh:

Ако иде рач в случай на кражба, то тогава по-добре да си инстралираш GPS охрана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което аз имам мисля, че е поставка за някакав gsm и идеята му е докато караш да си сложиш личния gsm и ако някой те търси да говориш без това да ти пречи на шофирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е каква е идеята?! Да си говориш с шофьора ли?! :hilezh:

Ако иде рач в случай на кражба, то тогава по-добре да си инстралираш GPS охрана!

хахахА не ест :bia: просто исках да кажа ... дали мога да го набирам тоя другия номер.. от бг операторите :D хаха не да си говоря сам със себе си .. съответно шофьора.. хаха :bia: В краина сметка аз се информирам просто ( в което предполагам няма нищо лошо ) имам желание за покупка на а4... :) но за сега е желание :) и се регистрирах тук да се информирам ( това незнам сега до колко те инт. но да си кажа ) и затова разпитвам.. :) ако съм досаден ще се постарая излишните въпроси да си ги запазя за мен :bia::bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...