Jump to content

Отваряне на багажника с ключове.


pexlivan

Recommended Posts

Здравейте. Имам питане относно отварянето на багажника с ключа, като се задържи бутона няколко секунди. При мен се отваря багажника но не иска самата врата да се вдигне нагоре. Помислих че е от амортисьорите и поръчах нови. Но когато ги смених останових, че отново вратата не се отваряше, само се отключва багажника. Та се зачудих дали това е нормално или има някакъв проблем с механизма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега разбирам, че искаш вратата сама да се вдига. За да стане това новите амортисьори трябва да са с по голямо усилие и допълнително се слагат едни пружини. Мога да снимам моите да ги видиш. Мисля че имаше тема във форума.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз прочетох статията. Преди да я прочета обаче си поръчах нови на Monroe 510mm 370 нютона. Не съм сигурен дали ще ми свършат работа понеже ги поръчах за модела. А тогава не гледах дължина нютони а по скоро гледах средна цена. Ако стават може ли да ми пратите инфо от къде мога да си поръчам пружините?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

На 20.10.2020 г. at 0:47, pexlivan написа:

от къде мога да си поръчам пружините?

 

https://www.hennlich.bg/produkti/pruzhini-shchancovi-pruzhini-248/natovarvane-tezhko-cherveno.html

четвърта страница

Dh=20 Dd=10 Lo=51

Редактирано от ABCe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...