Jump to content

3.0 тди изтракване при палене,


4747ss

Recommended Posts

3.0 тди изтракване при палене, от към страната на шофьора? Горен обтегачи ли е? Може ли да се смени без сваляне на мотора? Колко горе долу излиза интервенцията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено първо изтропва другия горен обтегач - този пред пасажера, защото той е най-далеч по масления път.

Дали може да се смени без сваляне на мотора - нямам идея. При 4Ф май става, но мисля, че тук мястото е по-малко.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като запаля и минават 3-4 секунди и тогава нещо притраква,не веднага след палене и се чува някъде около турбото, смисъл високо в мотора, и ми го прави главно на загрял мотор? 

Като запаля и минават 3-4 секунди и тогава нещо притраква,не веднага след палене и се чува някъде около турбото, смисъл високо в мотора, и ми го прави главно на загрял мотор? 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да се сменят без да се сваля мотора идеята е че са доста скъпи ... Оригиналните май бяха по 360 лв бройката ... Иначе се източва малко масло за да може да се сложи зацепката за коляновия вал сваля се катализатора махаш капаците на веригите и се сменят

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега. 360 лева на обтегач не е нещо кой знае какво, то сигурно работата ще струва повече от обтегача 😊

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери читав майстор че може да станат поражения. Иначе не са трудни аз сам свалих всичко за да ги проверя.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчай ми някой за София??? 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нито един майстор не мога да ти препоръчам.... Аз започнах всичко сам да си правя. Някой колега може и да ти препоръча

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...