Jump to content

Китайска мултимедия за б7


Rado g

Recommended Posts

Имам ауди а4 б7 3.0тди,смених оригиналното радио с мултимедия всичко тръгна, бутоните от волана, босето работи, но имам едно смущение когато включва габарити - като бучене. Някой да е имал подобен проблем - решение на проблема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С обикновени крушки ли са габаритите или имаш LED? Само на контакт има ли го, или трябва мотора да е запален?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да с лед съм, но го прави и с обикновените лампи, смущението го има и в двата случая и звучи като електрожен на нисък ампераж 😂. А като работи мотора има едно бръмчене за няколко секунди и след това спира. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махни крушките на задните стопове, така че да нямаш габарити отзад (те поне много лесно се махат) и виж дали още съществуват тези смущения само на контакт.

 

Също махни и крушките които ти осветяват задния номер. Случайно да имаш камера за задна в плафона? Идеята е да останат само предните габарити и да се види дали има смущения само с тях.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и така и смущенията остават независимо дали е на контакт или не, камера имам но е на дръжката, сложих филтър против смущения на захранването и има подобрение, но пак се чува леко жужене. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...