Jump to content

Проблем с ADS на Audi A8 D5


Recommended Posts

Здравейте, от 1 месец насам ми изчезнаха режимите в Audi drive select менюто остана само опцията да я вдигам и да я свалям, вчера ходих в Ауди Стара Загора, но не можаха да отстранят проблема казаха ми че колата не може да разпознае модула (все едно не е на тази кола) Закупих си колата преди 3 месеца и единственото което съм правил по нея е да отключат телевизията докато си в движение още в самото начало, но два месеца по късно от нищото тези режими (efficiency, comfort, dynamic) просто изчезнаха. В Ауди ми предложиха опция да ми ъпдейтнат софтуера, но това криело риск да изгори целия MMI. Срещали ли сте подобен проблем и как според вас може да бъде разрешен?

 

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Hello, I've been facing an issue with my Audi's drive select modes for the past month. The modes have disappeared from the menu, leaving only the option to raise and lower the vehicle. I visited the Audi dealership in Stara Zagora yesterday, but they were unable to resolve the problem. They mentioned that the car cannot recognize the module, as if it doesn't belong to the vehicle.

I purchased the car just three months ago, and the only modification I made was unlocking the TV while in motion at the beginning. However, two months later, the drive select modes (efficiency, comfort, dynamic) mysteriously disappeared. Audi has suggested a software update as a solution, but they warned of the potential risk of damaging the entire MMI system.

Has anyone else encountered a similar problem, and what do you think is the best way to resolve it?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...