Jump to content

Спирачки при 1.9tdi


h0r4ex

Recommended Posts

Здравейте, от 2 дена съм собственик на едно audi a3 1.9tdi 110к.с -99 година. Онзи ден ходих до Косер и давам Вин номера за справка за части и по-точно спирачната система. И се остановява, че на колата Вин номера и не е верен, но трябва да си купя дискове и накладки. Та въпроса ми е с колко мм- са предните дискове и съотвенно какви накладки да взема. 

 

*Снимал съм вин-а от под предния прозорец и със него ходя да питам за части, но уви и в други магазини се остановява, че вин-а не валиден или не е верен* 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, h0r4ex написа:

Здравейте, от 2 дена съм собственик на едно audi a3 1.9tdi 110к.с -99 година. Онзи ден ходих до Косер и давам Вин номера за справка за части и по-точно спирачната система. И се остановява, че на колата Вин номера и не е верен, но трябва да си купя дискове и накладки. Та въпроса ми е с колко мм- са предните дискове и съотвенно какви накладки да взема. 

 

*Снимал съм вин-а от под предния прозорец и със него ходя да питам за части, но уви и в други магазини се остановява, че вин-а не валиден или не е верен* 

 

Дай VIN-а тук да видим какво не му е вярното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...