Jump to content

Audi 3.2 fsi не пали


AngelVasilev

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с паленето - Audi a6 4f 3.2 fsi. При завъртане на ключа си дава на контакт, но при опит за палене се чува стартера, но не пали. Закачих я на VCDS и само тази грешка има - 01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Terminal 30. Предполагам, че проблемът ще да е тук, въпреки че се поразрових из нета и никъде не ми излезе тази грешка да е причина за непалене. Това възникна сега, а цял ден си шофирах и си палеше без проблеми. Някой може ли да ми разясни какъв ще да е проблема и дали има отстраняване на място или ще трябва да се ходи на сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук има разни хора които съветват да си купиш кабел и да си четеш грешките...та в този ред на мисли  се обърни към тях ;)...или потърси сервиз!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/25/2022 at 5:47 PM, AngelVasilev said:

01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Terminal 30

не ти ли свети жълтата лампа за ESP? Би трябвало да свети с тази грешка.

Тази грешка обикновено излиза при разкачане на акумулатора или много слаб акумулатор, но ти каза, че нямаш други грешки, а щеше да има за ниско напрежение.

 

От друга страна тази грешка: Supply Voltage Terminal 30 може и да говори за вода под кората на чистачките, там гледал ли си?

Ако ли не, може да направиш basic setting на steering angle, става за 10 секунди. Както и да му видиш живи данни и като въртиш волана, дали се променят градусите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...