Jump to content

Запитнане за преминаване към vdo табло


anatoli kanchev

Recommended Posts

Здравейте,търсих в търсачката,но не открих нищо.

Проблема е следния на ауди а3 8л 1.8Т 150 2003г-таблото с уредите не работи коректно-бензиномер и температура.Казаха ми да купя друго,но да е същото като сегашното ми(то не е vdo)а някво смотано : д

Въпроса ми е,понеже не намирам същото с този номер- 8L0920932M,мога ли да сложа vdo табло? Ще работи ли всичко както преди?

И ако е възможно,къде да я закарам да го обучат?

Благодаря на отзовалите се предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегашното ти е Йегер, и този който ти е казал да сложиш същото му кажи да си пие хапчетата, от тези боклучливи табла нищо не става, намери си вдо табло и ще се родиш, всичко ще работи, трябва да се извади пин кода и да се обучи новото табло, препоръчвам ти като намериш табло да отидеш при колегата @bsdnikolov

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря ти колега,това се надявах да чуя,аз също знам за VDO,но този нещо ме наплаши.Какво ще рече "да се извади пин кода"?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@anatoli kanchev Ами трябва да се извади пин код-а от таблото за да можеш да обучиш имобилайзера. Трябва да го направи човек който се занимава с такава дейност ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте! Моля ако някой може да ми даде контакти на такъв специалист за Варна. Имам същата ситуация като колегата - гориво и температура не работят коректно, другите стрелки и те не са много в час. Явно и аз ще сменям табло. Благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...