Jump to content

Проблем с борд компа след смяна на километраж.


botoazz

Recommended Posts

Здравейте приятели , преди седмица се сблъсках с големия проблем прехвърляне на километражи от едно ауди на друго . Колата е ауди а4 б6 1.9 AVF мотора , километража на колата няколко пъти се разваля и все го носих на ремонт ( първите два пъти ми святкаше имобилайзера и  колата спираше да пали ) последния път светнаха  лампите за маслото за водата ABS и тракшъна , реших да взема друг километраж . Същия като моя с цветен фис , пак от същото ауди 1.9 автомат 131 коня   RB4    на BOSH   и се впуснах в приключението . Километражите са софтуерно криптирани първо се извличало информацията от стария километраж заедно с пин кода му , после се извличала информацията от новия и неговия пин и се записвало от стария . Поне така разбрах аз от човека които го прави това нещо. Както и да е човека си игра два дни обучи новия всичко тръгна няма проблем но борд компа не реагира , стой си само на оставащи километри от лоста за чистачки борда не реагира . Майстора който направи тази процедура ми обясни че това не знае как да го поправи. Някой може ли да ми помогне със съвет или дали се е сблъсквал с подобен проблем .

viber_изображение_2022-07-06_11-40-52-907.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото този километраж е бил от кола без лостче с бутони и DIS-a е деактивиран. Активирането става много лесно с VAG-COM във 17 - Instruments.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...