Jump to content

Проблем с компютъра на S4


Нешо

Recommended Posts

Колеги препоръчайте ми сервиз, майстор в Пловдив който да разбира от електрониката на S4 b5 както и някъде където да ремонтират изгорели компютри . Иначе проблема ми е следния. Гори ми вече втори компютър на Аудито. Когато ми изгоря първия преди доста години, много бързо намерих втора ръка смених го карах клата 6 месеца и изгоря и той. После дълго време неможех да намеря втора употреба , след което заминах за Англия и колата я зарязъх и така стои от години в гаража. Сега съм се прибрал за постоянно от чужбина и искам да си направя колата. Намерих втора ръка компютър който го взех заедно със ключа но искам този път да разбера каква е причината да ми горят компютрите и да я направя колата както трябва . Също така колата стоя без да се кара с години и може да има допълнителни проблеми от дългото стоене. Това което направих сам е , източих стария бензин налях  нов бензин ,смених ключа , смених и компютъра ....пробвах да я запаля ...мига ми само една лампа със един ключ и тва е колата не пали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като я запалиш провери дали не презарежда алтернатора и от това да гори компютъра - високо напрежение. В момента щом мига лампата с ключа значи се е задействал имобилайзера - трябва да се обучи ключа към имобилайзера защото си сменил компютъра на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...