Jump to content

Питанки относно А4 Б5


s7animir

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам няколко въпроса относно А4 Б5. Надявам се някой да помогне този път, а не както темата с антифриза.

Искам да си взема 16-ки джанти за А4-ката, но не знам какви точно. Харесал съм 2 модела, мисля че и двата са от А8.

Колко са тежки тия джанти, мисля че едните ще са доста тежки за 16 цолови джанти.

 

Това са джантите, ако някой има други предложения нека сподели.

 

audi-16.jpg

image-s-1000x700.jpg

 

Другият ми въпрос е някой имал ли е проблем с плафоните ?

При мен на изгасена кола и отворена шофьорска врата си светят, запаля ли колата, започват да изгасват плавно и да се пускат плавно и така докато не изгася колата.

Плафоните ли са за смяна или миркоключето на шофьорската врата ? И къде се намира то ?

 

И последният въпрос е, някой успявал ли е да си оправи проблема с играещата стрелка на горивото ?
Колата е дизел, 1.9 TDi AFN, смених сондата с друга, но и тя стигне ли половината на резервоара полудява. Старата, колкото и гориво да имах все си играеше, тази само при половината резервоар.

Правих тест на таблото, стрелките си застават на 90 градуса, както трябва да е, уж.

Да разглобявам тази сонда и да я чистя отново, да търся друга или да сменям километража ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се учудвам че никой не ти помага, този форум е умрял отдавна, ако искаш помощ наистина, си задай въпросите в някоя от групите във фейсбук, та по въпроса със сондата, преди да смениш сондата е хубаво да зачистиш пластината с финна шкурка, и да напръскаш хубаво с контактен спрей, при мен така се оправи, напръскай също и буксата която влиза в сондата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колегата ти е отговорил за горивомера. При мен работи, когато си поиска  и дори и на пълен резервоар, като постои малко на контакт и стрелката започва да пада и показва по - малко. Но вече не се трогвам. Колата ми е 28 годишна, пълня резервоара винаги догоре, та каквото и да ми показва съм я ебал у стрелката...:hilezh: Мързи ме вече да си играя, да вадя помпи, да чистя писти...Колкото изкара още - толкова! След това - Металекс...:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...