Jump to content

Търся спешно поплавък карбуратор Keihin 1


Galin

Recommended Posts

Търся поплавък за карбуратор Keihin1.

Може и целия карбуратор, но със здрав нелепен поплавък. 

Вече имам два карбуратора с лепени поплавъци защото един "колега" ми продаде "работещ"
е работи 1 седмица и спря ... като го разглобих мале мале ... то епоксидни смоли, криви капаци, няма уплътнение и гумички  .....
 абе не е човек тоя - прееби другарче стана работата 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

Намират се само жиглъори и гарнитури за карба . Ще потърся насам натам из нета дали ще изскочи нещо. Иначе да знаеш че на лада нива 1.7 карбуратора може да се присади или от някоя морга търси цял карбуратор кейхин , но гаранция Франция. :)

Редактирано от vvulev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Където звъннах за карбуратори нямаха.
На едно място имаха ама като ги питах за поплавъка и те казаха гаранция - франция каквото се паднело. Е ама аз супа не искам да ги правя. Три карбуратора имам вече.
Иначе имам един Keihin 2 който попадна в мен преди години сега чета дали може да се присади той.

А иначе аз съм ок да взема цял карбуратор с поплавък здрав и да не лепен.

p.s 
Реплика карбуратори иначе има в aliexpress - 250-300 лв и са с 90 дни право на връщане.
Писах дали ще могат да ми изработят поплавъка казаха, че ще ми отговорят до месец пък да видим ще взема и бая бройки да имам резерва ..... от тая трънка заек дали ще излезе не знам.

026 129 017 ОЕМ номера на целия карбуратор
035 129 391 ОЕМ номера на поплавъка (има го само в Чехия и Словакия наличен ама не пращат до bg)

Редактирано от Galin
добавяне
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз ги видях китайските .
Най-вероятно е да могат да ти изработят поплавъка. 
EA827  двигателната серия я слагат до 2013 година в Китай, така че респективно има и части от там.
Можеш да вземеш бройки и да продаваш тук (Не че 80-ките са много търсени, но има ентусиасти които им е интересно колко още ще изкарат) 
Пукнатият поплавък е най-често срещаният проблем на този карбуратор.(При мен също го имаше този проблем)
Лошото е че вече няма нито майстори , нито се намират много части за карбуратори.

Редактирано от vvulev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...