Jump to content

Добавяне на въздуховоди към задните пасажери A4 B8.5 Allroad


Antony CH

Recommended Posts

Здравейте,

имам А4 B8.5 allroad, който е с еднозонов климатроник и съответно е без духалки за задните пасажери (там има джоб да поставиш нещо и запалка). Виждал съм същите модели, при които климатика се води тризонов и има духалки, без да може да се регулира температура, но все пак охлажда или затопля.

 Възможно ли е с моята система да добавя необходимия поток, който да изведе и въздух назад, като не ми трябва да може да се регулира топло/студено, а това, което задавам отпред да го пренася и назад?

 Имам и схема, на която се вижда, че реално ми трябват 3-4 компонента - номер 23, 24 и 25 от схемата.

Благодаря!

IMG_2450.jpeg

Редактирано от Antony CH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 и 21 би трябвало да ги има. 21 и 22 се показват от пода и от там духа в краката на седящите отзад. Поне при мен е така де, с еднозонов климатик.

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E той това пита, ако ги набави дали ще стане.Аз не знам, би трябвало да е подготвено за съединяване, но откъде и как ще минат и дали ще стане. И аз съм се замислял между другото за това.

Редактирано от acpa4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ShadowM написа:

27, 29 и 31?

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk
 

Нямам 27,29 и 31, но не ги и искам. Не искам да ми излиза въздух и от вратите, а само от централната конзола, за което виждам, че елемент 18 отговаря, който доставя и въздух към краката (номер 19 и 21), които ги имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става, оригинални съм ги проверил, около 100-150лв. излизат с 4 дни доставка.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...