Jump to content

Клапи парно/климатроник


audi64x4

Recommended Posts

Здравейте, само около 1/3 от въздуховодите пускат топъл въздух, даже и големия за обдухване на предния прозорец 1/2 духа топло, 1/2 духа студено. Мисля че и 1/2 задна част въобще не стига въздух. Може ли съвет за ремонт и препоръка за сервиз във Варна. Благодаря. Ауди А6 G4 2012

Редактирано от audi64x4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен проблем. Средните духалки духат слабо а задните съвсем не духат. Дори и с различните градуси отпред и отзад пак не духа. Дали проблема може да е софтуерно (например спряно).

Нека някой сподели ако има подобен проблем или решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е запушен радиатор на парното, закачете vcds за проверка на електрическита част и ако всичко в наред ( вентилатори и клапи) , значи е запушен радиатор. Тук има информация по въпроса, аз ще ходя на майстор след нова година за отпушване или подмяна.

 

https://www.audiworld.com/forums/a6-c7-platform-discussion-194/uk-no-heat-heaters-all-2971050/

Редактирано от audi64x4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насоката. Ще го проверя до колкото мога сам от описанието което ми даде. Ако не стане, ще кажеш какво и как са ти сменили в сервиза и от къде идва причината. Поне да знам какво ме чака :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
On 12/20/2023 at 2:52 PM, audi64x4 said:

Най-вероятно е запушен радиатор на парното, закачете vcds за проверка на електрическита част и ако всичко в наред ( вентилатори и клапи) , значи е запушен радиатор. Тук има информация по въпроса, аз ще ходя на майстор след нова година за отпушване или подмяна.

 

https://www.audiworld.com/forums/a6-c7-platform-discussion-194/uk-no-heat-heaters-all-2971050/

Здравей, успя ли да разбереш от къде идва проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Оказа запушен радиатор на парното, закачиха го на машина за промивка, прекараха химикал и сега е добре. За Варна препоръчвам +359 89 7287880 Николай 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...