Jump to content

Проблем с охладителната система


Ogeto22

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам проблем с охладителната система и ще обясня цялата история защото искам да знам какво точно и има на колата преди да хвърлям още пари в ремонти. Преди 2 месеца колата беше откарана на сервиз за смяна на термостат и разширителни съд защото се беше спукал и защото прегряваше. Майсторът който го смени 5 мин. след като ми беше казал че колата е готова ми върна обаждане с новината че радиатора на парното е изгърмял. Смени и него и датчик на перките защото не ги включваше. След този ремонт покарах около месец и половина и разширителния съд се спука. Смених го. Минаха 2 седмици и почна най интересното от случая. Почна да пада нивото на антифриза след това се връща. Така няколко дни падаше и се връщаме от само себеси и снощи разширителния съд пак се спука. Няколко човека ми казват че надува и проблема е от главата. Някой може ли да потвърди или да даде друго мнение ?

Редактирано от Ogeto22
Още информация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарай я в сервиз да измерят за газове в охладителната система - веднага ше се разбере дали надува от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...