Jump to content

Ел.огледала на А4


ivailo_stoqnov

Recommended Posts

Колеги, колата я купих така, като и дам да си прибира огледалата дясното си слуша и се прибира, ама това от шофьорската страна не ще. Бях пробвал да го напъна лекичко, пак не ще и се отказах. Дори и не издава никакъв шум. Сега в дъждовете обаче нещо намокрило ли се е кво ли- като бутнах прибирането и лявото взе да се мъчи и да бръмчи, помогнах му с ръка, малко го наддигнах и се прибра. После при отварянето също имаше зор, и за момента се чудя, дали не е нещо замърсено, нещо износено, или натъпкано с мизерии. Някой разглабял ли си е огледалото. В смисъл и аз мога да го разглобя, но после в моргите най-тънко ще мина със 150лв.А и не знам дали каското ще ми го поеме....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем с лявото огледало. затваря се когато си иска. А когато не иска го напъвам, пропуква силно и после работи. Преди година го разкача едн майстор и каза че са клеясали буксите на моторчето. Уж го оправи, но впоследствие пак не работи винаги. Така че ако искаш го разглоби и почисти клемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм измислил нещо....малии дано да не чете някой от "Армеец"АД- като ми наближи да изтича Автокаското, понеже я държа на пътя пред блока и много коли и камиони минават, ще му играя някоя вечер едно шутче, хубаво да си висне на кабелаците и ще ги търся за щета!!!! ..........хихиххии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...