Jump to content

Табло с голям дисплей за А4-въпрос?


koky

Recommended Posts

Днес един колега от форума трябва да ми достави таблото с големия дисплей,моят работи само сутрин ,а и стъклото му спуках.Само че на моето 100км са почти в средата а на новото 100км са доста по на ляво(понеже е в мили и км).Въпросът ми е:това ще промени ли показанието за реалната скорост или скороста се определя от компютъра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си датчици, реалната скорост ще се отчита +- няколко процента, ако таблото е в ред, тези +- проценти са в рамките на грешката на аналоговия уред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор ,и за да не пускам нова тема ако можете да ми кажете как се свалят стрелките(има ли тънкост някяква) ,че ми се ще да си сложа моя циферблат ,защото този с тези мили не ми харесва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от къде се сдоби с табло,че аз също си търся от доста време и затова и питам? :flipoff:

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за малко да се сдобия,но първия опит беше не успешен,и на това табло не му работеще доре фис дисплея,но колегата каза ,че ще има още избор! Иначе от тук:http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=23837

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се здобих с табло с напълно работещ дисплей :respekt:,благодарение на Marseille но за момента показанията са му в мили :flipoff: колегата от когото го купих смята,че това може да се оправи лесно да минат в км. но не знае точно как,ако някой знае :flipoff: нека да каже?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е в някой Бош сервиз, като закачат колата на компютър могат да си правят каквито и да е настройки по таблото :respekt:

Стефан (SUMISTA) ми го демонстрира това на моята кола, ама си в Пазарджик, сигурно няма да ти се идва до София ...

На мен ми смени езика на таблото на английски, смени ми интервала за смяна на маслото и др. :flipoff:

Честито да ти е таблото и дано издържи много време :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...