Jump to content

Проблем с четеца на чипа на ключа,А6 ААТ95


bobretty

Recommended Posts

Здравейте колеги.Проблема е следния:завъртам ключа ,запалва на четвърт оборот и веднага угасва.Понякога тръгвам след двадесетото завъртане.Понягога изчезва за 5-6месеца.Смених какво ли не:филтър,клапа за гасенето,маркучи за нафтата.Днес в BOSH ми казаха че е четеца и мисля че са прави.Въпроса ми е някой решил ли е подобен проблем и каде освен в юнитреид ,Жоро и Мишо могат да помогнат.Някой ключар дали неможе да го нокаутира тоя четец?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги.Проблема е следния:завъртам ключа ,запалва на четвърт оборот и веднага угасва.Понякога тръгвам след двадесетото завъртане.Понягога изчезва за 5-6месеца.Смених какво ли не:филтър,клапа за гасенето,маркучи за нафтата.Днес в BOSH ми казаха че е четеца и мисля че са прави.Въпроса ми е някой решил ли е подобен проблем и каде освен в юнитреид ,Жоро и Мишо могат да помогнат.Някой ключар дали неможе да го нокаутира тоя четец?

Пак съм аз,никой не помогна !Явно никой не го е имал този проблем,но ако на някой му се появи аз ще си кажа:Ходих първо при Жоро.Той си имаше доста работа с неквиси А-осмици за по100-200 000лв и естествено не ми обърна много внимание,отсвири ме за след седмица.Обадих се на пичовете зад зоологическата градина,те също ми казаха да мина след седмица и че тази повреда не подлежала на диагностика.Въпросният четец струвал към 500лв.След тези две мнения реших да не се обаждам въобще в Юнитреид.И повиках неволята:свалих блока с "часовниците"/скоростомер,оборотомер и т.н./ зад него зейна една голяма дупка , свалих кората под волана /там където са релетата/и се огледах: на ключалката има една малка черна буксичка ,която според мен е част от това което чете чипа.И азтръгнах по кабела който излиза от нея , стигнах до една бяла кутиика/вероятно самия четец/,отворих я и какво да видя: някаква платка.Напръсках платката .буксите, ключалката и всички снадки по кабела с КОНТАКТЕН СПРЕЙ,смених и всички изгорели крушки по таблото,затворих всичко както си беше И ГОТОВО.От тогава няма ядове/да чукна на дърво/-мисля че спестих едни пет стотака.успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...