Jump to content

audi A3 ?!


Recommended Posts

значи интересува ме дали за около 8000-9500lv ще мога да си намеря а3-ка 97-98 tdi (90-110ks) ....понеже ходих скоро до горубляне и ми се сториха доста височки цените пък и няколко човека ми казаха че за тези пари едва ли ще намеря нещо добро...Искажете си мнението :respekt: ..

Редактирано от tosheca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(90-110ks)

от това разбирам че търсиш дизел

много трудно да кажа почти невъзможно е за тези пари читава а3 дизел

дори за хубава бензинка тез години 97 - 98 няма да е лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за 10 000лв ...дали ше е възможна да си намеря 110к,с

И понеже от 1 седмица съм собственик на 110 д, а и в търсенето си повече от месец според мен отговора е НЕ

Редактирано от tazman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами понеже и аз 2 месеца си търсих читаво ауди TDI, тая година, да ти кажа голям проблем е да намериш светстна оферта която да си заслужава, нагледах се на такива уж по 130к км, ма като й видиш салона...., както и да е накрая един познат ми продаде неговата но цената е 11к.

Аз си смених работата и сега имам и служебна, още не съм решил дали ще я продавам ма ако те интересува може да помисля, поне ще видиш в кво инвестирах за тая сума.

Айде весел ден от мен и успех де!

P.S.

Иначе за избор цена , качество, икономия и динамика мисля че тва е перфектния вариант 110к.с!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами понеже и аз 2 месеца си търсих читаво ауди TDI, тая година, да ти кажа голям проблем е да намериш светстна оферта която да си заслужава, нагледах се на такива уж по 130к км, ма като й видиш салона...., както и да е накрая един познат ми продаде неговата но цената е 11к.

Аз си смених работата и сега имам и служебна, още не съм решил дали ще я продавам ма ако те интересува може да помисля, поне ще видиш в кво инвестирах за тая сума.

Айде весел ден от мен и успех де!

P.S.

Иначе за избор цена , качество, икономия и динамика мисля че тва е перфектния вариант 110к.с!

Здравей ,

Аз също си търся A3 TDI 110 HP за около 11000-12000 лв, но от това което видях например на Горубляне, не останах очарован. Всички коли там

са внесени от Италия и не са много запазени, да не говорим че повечето от тях са без касетофони.

От друга страна колите в Германия, особено за дизела са по-високи отколкото са тук. Например на мен ми казаха, че

за под 13000-14000 не може да се намери хубав дизел от Германия, 98-99 година. За 11-12 к може да се внесе 1.8 Т , около 98 година,

на около 170-180 000 км, но да кажем че съм по-голям фен на дизела :bia:.

Ако наистина си решил да продаваш твоята кола, може да поговорим за разумна цена която зависи и от състоянието на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моят "ЕНЦО":moon:

Предишният собственик беше един мой познат, той си взе джантите и така сумата падна с 4к:bia:, иначе колата е с целия фар, има спойлерчета отзад (фабрични не са слагани в БГ и вежди на фаровете) не че за мен са от голямо значение но все пак й придават няква индивидуалност;). Аз й купих само две нови гуми YOKOHAMA, летни иначе си има комплект 4бр зимни., джантите са си оригиналните за модела, иначе окачването е спортно - и определено е доста стабилна, а да има и спортен филтър, шибидах, климатроник, трилъчев волан, с променлива геометрия на турбината (те май всички 110к.с. са с такава;), 2 възглавници, ел. огледала, стъкла и шибедах. Ремъка е сменен както и маслото, има и MP3 SONY.

За мен беше важно да си купя дизел който е каран от човек разбиращ от двигатели, а не от жена дето като я запали и подава 3000об;)

Толкова, драсни ако ти харесва да помислиме :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти ,

Поне от това, което виждам на снимката, колата е хубава :lol:

Само не рзбрах коя година е и откъде е внесена?

Ако сложиш малко повече снимки отвътре и отвън ще бъде супер.

Маи трябва наистина да поговорим сериозно по въпроса :moon:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега,аз миналата седмица платих 10 600 за А3 1.9 ТДИ 110 к.с.

98 г,стандартните екстри,климатроник,ел пакет и огледалата се прибират,рекаро салон,3 лачовия волан,ориг касетофон ама чейндйъра го няма,лети джанти!Беше 11000,свалихме го до 10 600!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ЧЕСТИТО КОЛЕГА !

да си го караш с кеф, макар че щом е ауди тва е гарантирано:hilezh:

Цената е много добра, въпреки че има огромна разлика както знаем от кола до кола.

Мойта е със същите екстри, но малко по-различна, както и да е.

Прати някоя снимка, и драсни кви са ти първите впечатления:)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...