Jump to content

дайте мнение за тези два плеара


Recommended Posts

решил съм да си сменям плеара не че му има нещо но просто така,свети във зелено а искам да свети във червено за да се връзва със таблото ми на аудито.та съм се спрял на тези два модела а те са :sony cdx-a250

pioneer 2900.кой от двата плеара да избера и кой е по добър от към функций и звук.най залагам на соните чух го как свири и съм решил за него,пайнер също всеки ден го слушам при един приятел и той не е лош като плеар,ама незнам кой като че ли сонито по ми харесва.дайте мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2900 и DivX :bia:

Ниския клас Pioneer свирят доста добре и са буквално еднакви, само дизайна е различен. Това Sony само съм го виждал, не знам как свири, но определено повече ще подхожда на Ауди :) червено/бяло свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво гледам, какво пиша...

А-250 е с трибандов еквалайзер и с дистанционно управление, свири доста прилично за цена от 219лв.При Сони има малук проблем с радиото, има смущения тук там.Гаранция 1 година.

2900 е най-ниския клас на Пайнер, няма кой знае колко настроики, но свири доста прилично -189лв.Гаранция 2 години(монтаж само в сервиз на Пайнер!)

Специално за Ауди Сонито ще изглежда много по-добре.Аз ползвам ГТ 300 и съм много доволен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм се спрял на сонито май него ще взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм със сонита, перфектни са, за парите си са супер. Може би само радиото е малко тъпо.

Някои казват, че високите им кривели, но за плейър в този клас е ОК, въпреки, че при мен както съм сложил отделни говорители за високи и филтри не се забелязва такова кривене :stupid:

По дупки не прескача, имаш екуалайзер за ниски, средни и високи с +/- 10 dB, което в пайнер май го нямат. Там имат някакъв LOUDNESS дето мисля че като поусилиш звука намаля нивото на ниските, докато при сонито си ги оставя на колкото си си ги оставил :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое казваш че е по добре сонито или пайнера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами сонито много ясно
ок само да видя има ли го във наличност във видин.и на мен много почна да ми харесва.вярно ли е че след време започва мн да прескачат дисковете?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за две години нямам проблем.

ем нещо ме наплашиха че много прескачали след време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дискът е надраскан грубо или има проблем със записа на диска - само тогава, ама това си е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за отговорите май ще го взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недей, вземи си пайнера

защо точно пайнера?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми лично мнение а пък и ми се струва по надежден ,ама като ти следя коментарите се си мисля че скоро ше замислиш усилватели басове и т.н. и тогава и двата плейъра няма да ти вършат работа затова сам си прецени след време дали няма да ти трябват и други шукарии освен тези в двата модела който си посочил, това все пак са бюджетни решения ,а иначе пайнера си е пайнер дори и най нисък клас говорим за механики, оптики и т.н.

поздрави!

П.С. замисли се за един MP40 успех

Редактирано от spoilera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми лично мнение а пък и ми се струва по надежден ,ама като ти следя коментарите се си мисля че скоро ше замислиш усилватели басове и т.н. и тогава и двата плейъра няма да ти вършат работа затова сам си прецени след време дали няма да ти трябват и други шукарии освен тези в двата модела който си посочил, това все пак са бюджетни решения ,а иначе пайнера си е пайнер дори и най нисък клас говорим за механики, оптики и т.н.

поздрави!

П.С. замисли се за един MP40 успех

еми да решил съм да слагам бас и усилвател но съм го чувал тва пайнерче и сони на бас и усилвател и свирят супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ОК :)

пак ти казвам виж това тук http://aval-bg.com/catalog/display_model.p...substyle_id=431

за тея пари по удачна покупка няма има си хай-пас и лоу-пас филтри и суб-контрол които вервай ми че ти трябват скоро и два изхода де :bia:

Редактирано от spoilera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как аджеба реши, че и двата няма да му вършат работа??? Интересно ми е просто, виждам че ги разбираш нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как аджеба реши, че и двата няма да му вършат работа??? Интересно ми е просто, виждам че ги разбираш нещата.

е да бе прав си може и да му вършат ,ама нали знаеш кой закво се бори ,се пак плейъра е водещото нещо в изграждането на бъдещата добра аудиосистемка :steinigung:

П.С. па и се пак човека иска мнения ,кажи твоето не се опитвай да ме апострофираш ;)

поздрави :)

Редактирано от spoilera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да бе прав си може и да му вършат ,ама нали знаеш кой закво се бори ,се пак плейъра е водещото нещо в изграждането на бъдещата добра аудиосистемка :flehan:

П.С. па и се пак човека иска мнения ,кажи твоето не се опитвай да ме апострофираш :flehan:

поздрави :flehan:

Колега, аз съм си дал мнението, ама ми беше интересно твоето.Сонито си има извод за усилвател и Суб контрол...Незнам с какво си мислиш, че Пайнера го превъзхожда, освен като цена :flehan:

п.с. Извинявай ако съм те засегнал, не е било с умисъл :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...