Jump to content

търся А4


Recommended Posts

Здравейте

От много време карам Ауди за мен това е колата само че моята вече не ми върши работа(семейство, друго жилище) та вече имам нужда от комби и със сигурност да е 4х4. За модела дали да e 100-ца, А4 или Б4 (94 - 99г) все още се двулмя, но Б4 е огромна рядкост а и си идва на цената на А4 а към 100-цата имам резерви, тъй че се оглеждам за А4.

Ако предлагате нещо подобно на разумна цена драснете някой ред тук или на e-mail:alexkey@abv.bg

Редактирано от AlexKey
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

От много време карам Ауди за мен това е колата само че моята вече не ми върши работа(семейство, друго жилище) та вече имам нужда от комби и със сигурност да е 4х4. За модела дали да e 100-ца, А4 или Б4 (94 - 99г) все още се двулмя, но Б4 е огромна рядкост а и си идва на цената на А4 а към 100-цата имам резерви, тъй че се оглеждам за А4.

Ако предлагате нещо подобно на разумна цена драснете някой ред тук или на e-mail:alexkey@abv.bg

az prodavam a4 b5 lim.74kw 96god. azsam parviq sobstvenik.na 122000km predi mesec obslujena v audi serviz v gr. Plovdiv imam history tam. s 8 aluminievi djanti (na 4 sa 16" s letni gumi good year.... eagal.....a 4 sa 15" s 4isto novi gumi "gislaved") 4ervena. el. sibidah perfekto sastoqnie somo emblemata e q.......

0888883086

frake79@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...