Jump to content

Подмяна на салона


Freestyler

Recommended Posts

Харесал съм си един салон за колата, кожен, сив, поизтъркан, но читав. Обаче ми е любопитно за к'ва пара се сменя. Имам тапицер, който да попитам, ама не ми се чака до утре... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да го сменя, макар че само шофьорската седалка не е добре. Какво каза тапицера??? Колко ще иска за труд?

Ми то няма много работа. Двете предни са на релси, само се махат и се слагат новите. Задната е по-пипкава. Корите не искам да ги сменям. Под 100 лв. със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не ти трябва тапицер, всичко става много бързо и лесно можеш и сам да се справиш с кръстата отверка и малко желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и шестограм, тия дни ще си махам и аз моя салон ако до тогава не си си сменил салона ще снимам да видиш как става, но е мега елементарно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата да попитам някой знае ли дали корите от вратите на б4 ще паснат на б3??

Да. Всичко пасва с изключение на задните седалки, от Б4 нито от авант нито от седан стават на Б3. Всичко останало е 1/1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа за седалките знам ... тва е яко ще си взема аз едни кори за вратите май ... благодарско колега! :steinigung:

Искаш ли кожени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...