Jump to content

Рингове за парното


LSFC

Recommended Posts

е добре и аз искам такива много е яко . само не мога да разбера за какво е темата, продава ли колегата, купува ли или просто се хвали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия ключове и без рингове приличат на такива от печка,а с тях само котлони липсват отгоре. :biggthumpup:

Добре ве умнико.... измисли нещо по хубаво да изглеждат кат печка с керамичен плот

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ве умнико.... измисли нещо по хубаво да изглеждат кат печка с керамичен плот

Аз искам кат грил да мязат мойте. :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ве умнико.... измисли нещо по хубаво да изглеждат кат печка с керамичен плот

Аз коментирам ринговете келеш,а ти фурна отзад имаш ли да ти пъхна нещо да се готви? :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз коментирам ринговете келеш,а ти фурна отзад имаш ли да ти пъхна нещо да се готви? :biggthumpup:

АКо искаш да ти дам точен адрес и след няма 2 часа да дойдеш да опиташ а цифко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се помпаш бе,нали съм те виждал каква торба си.Ако искам да те ошляпам покана не ми трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се помпаш бе,нали съм те виждал каква торба си.Ако искам да те ошляпам покана не ми трябва!

Баси батката бияч. :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се помпаш бе,нали съм те виждал каква торба си.Ако искам да те ошляпам покана не ми трябва!

ТИ на втори си навит на бой.... да не останеш бит... а единственото което можеш да ошляпаш е топките ми с гъзъ си.... гола тиНбо...

П.С Кв.Нови Искър, пицария Кумарица,час 20:30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиде темата на човека.Айде някой мод да трие,че рулз ли е кво е пак се насра!

Бухахах кой са насра ве..... ти почна се уяждаш с хората... ай къш от темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ на втори си навит на бой.... да не останеш бит... а единственото което можеш да ошляпаш е топките ми с гъзъ си.... гола тиНбо...

П.С Кв.Нови Искър, пицария Кумарица,час 20:30

Е са тръгвам да се разправям с некъв сопол.Облечи се официално,купил съм ти букетче и вазелин.Трай,не мажи повече,ще намеря начин да "поговоря" с тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са тръгвам да се разправям с некъв сопол.Облечи се официално,купил съм ти букетче и вазелин.Трай,не мажи повече,ще намеря начин да "поговоря" с тебе.

Чакам да намериш "начина" смех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги приемам Залози за боя ;);) и чакаме снимки от търкала, Бой Кръв и Пици ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто я видях във интернет и я побликувах ако ви харесва да питате майстора дето прави ринговете за километража да почне и за парното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто я видях във интернет и я побликувах ако ви харесва да питате майстора дето прави ринговете за километража да почне и за парното

Мисля че Митака от Бургас ги прави ринговете за парното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...