Jump to content

Ауди А3 1.6


Recommended Posts

Колега, извинявай за това, че не ти отговорих на време, но съм в сесия и нямам много време за ровене на форума. Смяната на маслото и филтрите е между 170-200 лева (зависи от магазина и марките). За ремъци и ролки не мога да ти кажа, защото моите са за смяна, но още не съм се наканил да ида... Много колеги не харесват А3 заради малките размери (грандомания ли, какво е, не знам), а дори съм чувал да казват, че не го признават за Ауди! :zustimm: Лично мое мнение е, че тази кола е страхотна и единствената разлика с по-големите й събратя е в малко по-твърдата возия (все пак е късичка). Ако ти трябва за къси разстояния - дизел, ако ти трябва за дълги пътувания - бензин (1.8T за предпочитане). Ти казваш, че ще ходиш на работа с нея... еми дизелчето ти е супер според мен!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извинявай за това, че не ти отговорих на време, но съм в сесия и нямам много време за ровене на форума. Смяната на маслото и филтрите е между 170-200 лева (зависи от магазина и марките). За ремъци и ролки не мога да ти кажа, защото моите са за смяна, но още не съм се наканил да ида... Много колеги не харесват А3 заради малките размери (грандомания ли, какво е, не знам), а дори съм чувал да казват, че не го признават за Ауди! :zustimm: Лично мое мнение е, че тази кола е страхотна и единствената разлика с по-големите й събратя е в малко по-твърдата возия (все пак е късичка). Ако ти трябва за къси разстояния - дизел, ако ти трябва за дълги пътувания - бензин (1.8T за предпочитане). Ти казваш, че ще ходиш на работа с нея... еми дизелчето ти е супер според мен!

Успех!

Мерси за съветите но на горубляне читава А3 не намерих но намерих Голф 4 отлично запазен с всички екстри,,и се родих с тази кола:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора казват, че А3 и Голф 4 са горе долу еднакви. Не мога да кажа нищо по въпроса, но читав Голф 4 си е много хубава кола! Колкото до Горубляне - може би е трябвало да погледнеш и някъде другате. "Специалистите" там много не мога да ги търпя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снейк ти е дал доста добра информация. Когато аз си търсех кола ми казаха същото, Ауди А3 и голф 4 са много добри коли и почти няма разлика между тях. Иначе мога да ти кажа, че за моето Ауди А3 ми взеха 550 лв за смяна на масло и филтри, ремък, ролко, водна помпа, тампони на стабилизираща щанга и кормилни щанги. Предполагам толкова ще е и за голфчето. Честито да ти е и със здраве да си го караш:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...