Jump to content

Ауди А3 1.6


Recommended Posts

Здравейте фенове на Ауди,

Искам да попитам нещо ,.смятам да стана собственик на Ауди а3 1,6 2000 година 101 конски сили има цена от 10 000 лева.Дали ако всичко му е наред цената е изгодна и нещо по вече за този автомобил,недостатъци ,косури и т.н.... разход.....

Мерси предварително....

това му са данните :

130 000 км

2(3) Врати

ABS

Airbag

Аларма

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Имобилайзер

Климатик

Лети джанти

Металик

Серво управление

Стерео уредба

Центр. заключване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко скъпичка като че ли идва. 1.9 дизел на А4 от 2000 г. е към 10-11 000 хил. лв. А 1.6 е най-слабият двигател, макар и здрав. Ако имах 10 бона за кола, щях да се оглеждам за някоя от последните 100-ци или някоя от по-първите А6-ци.

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко скъпичка като че ли идва. 1.9 дизел на А4 от 2000 г. е към 10-11 000 хил. лв. А 1.6 е най-слабият двигател, макар и здрав. Ако имах 10 бона за кола, щях да се оглеждам за някоя от последните 100-ци или някоя от по-първите А6-ци.

Е аз имам 12 00о отделени но такива коли за такава сума никаде не видях в мобиле.бг,търся около бургас само понеже не мога да мръдна от града////.. ако имате някакво предложение....има за по 11 000 а6 ама са с десен волан....

Редактирано от Americanec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз имам 12 00о отделени но такива коли за такава сума никаде не видях в мобиле.бг,търся около бургас само понеже не мога да мръдна от града////.. ако имате някакво предложение....има за по 11 000 а6 ама са с десен волан....

Кукла, само че по-старичка, ако приемем, че Ауди се влияе толкова от годините. Ама къде е А6, къде е А3...

В София има и много по-добри оферти - http://i.mobile.bg/

...нещо линковете обаче не работят :hilezh:

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кукла, само че по-старичка, ако приемем, че Ауди се влияе толкова от годините. Ама къде е А6, къде е А3...

В София има и много по-добри оферти - http://i.mobile.bg/

...нещо линковете обаче не работят :hilezh:

Ако ги отвориш в нов прозорец ще можеш да пратиш линк-а!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво е авант?

значи да е на аванта :hilezh:

колега, реши първо за какво и каква кола точно търсиш, има бая разлика от а6 до а3 и като возия, комфорт, но и поддръжка и разход !

също има доста голяма разлика между двигателите, прочети във форума има бая писано - например ако сравниш 1.6 например с 1.8Т ще ти падне шапката каква е разликата

после погледни коя година търсиш, защото има разлики и в годините на производство - например а3 2000 година - са 2 модела - до 9.2000 А3 (от първите), след това А3 фейслифт...

иначе а3 от първите 1.6 за 10 к можеш да намериш, но а3 фейс няколко месеца по ново за 10к няма да стане, дори и за 12 може да не стане 1.6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи да е на аванта :hilezh:

колега, реши първо за какво и каква кола точно търсиш, има бая разлика от а6 до а3 и като возия, комфорт, но и поддръжка и разход !

също има доста голяма разлика между двигателите, прочети във форума има бая писано - например ако сравниш 1.6 например с 1.8Т ще ти падне шапката каква е разликата

после погледни коя година търсиш, защото има разлики и в годините на производство - например а3 2000 година - са 2 модела - до 9.2000 А3 (от първите), след това А3 фейслифт...

иначе а3 от първите 1.6 за 10 к можеш да намериш, но а3 фейс няколко месеца по ново за 10к няма да стане, дори и за 12 може да не стане 1.6

Ами аз цял ден разглеждах форума и ... не намерих почти нищо за а 3,търсачката нещо не работи както трябва..../

за мен няма значение возията и подръжката....исках да попитам дали си заслужава само тази колица..потърсих а6 но за тези пари само комбита....така че,е искам и да е дизел а3 ката ама цените са с 4 000 отгоре.....

ако е а6 от тези заоблените може и да е по малка годината примерно 98 ,но ако е а3 искам поне 2000

Редактирано от Americanec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе идиоти, момчето ви казва, искам А3, вие му предлагате некви съвсем различни коли, не разбирате ли че той не иска кво да е Ауди.

Freestyler - я пък ти да ми докараш една А4 от 2000г. за 10 000лв. да си я карам а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Freestyler - я пък ти да ми докараш една А4 от 2000г. за 10 000лв. да си я карам а?

Ще ти я докарам за 10 000 лв., ама след некоя и друга година... :)

Иначе тази е за 8 500.

Ама нещо волана й бие в дясно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти я докарам за 10 000 лв., ама след некоя и друга година... :)

Иначе тази е за 8 500.

Ама нещо волана й бие в дясно :hilezh:

a4 не ми харесват на външен вид,само заради това не желая такава....

а инъче а 6 заоблените са страшни само 4е са по 14 000 15000 лева...

а гледам в софия за 11 000 а3 1,9тд ги има 98 99 година тука в бургас са по 13000 14 000 ,най скъпите коли са тука ,......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези ТДИ които са толкова евтини не са много читави. А и тука много връщат километрте. Веднъж гледах една А4 98. На километража пише 105к като отовирх книжката , последно преглед преди 2-3 месеца - 180к км. Ако искаш хубава кола, ще трябва да се поразтърсиш. Няма да може да си стоиш в Бургас и тя сама да дойде при тебе.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези ТДИ които са толкова евтини не са много читави. А и тука много връщат километрте. Веднъж гледах една А4 98. На километража пише 105к като отовирх книжката , последно преглед преди 2-3 месеца - 180к км. Ако искаш хубава кола, ще трябва да се поразтърсиш. Няма да може да си стоиш в Бургас и тя сама да дойде при тебе.

А в дупница ако отида?Там дали има лицензиран сервиз за да направя диагностика на автомобила и преглед преди да я купя?Някой ходил ли е там ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в дупница ако отида?Там дали има лицензиран сервиз за да направя диагностика на автомобила и преглед преди да я купя?Някой ходил ли е там ?

В Дупница може и да има не'кви сервизи, ама там индустрията обединява всички и са си свои хора. Ако ще купуваш от там, носи си разбирач!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Или по добре избягвай да си купуваш кола от Дупница.

В Дупница може и да има не'кви сервизи, ама там индустрията обединява всички и са си свои хора. Ако ще купуваш от там, носи си разбирач!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Точно така. Или по добре избягвай да си купуваш кола от Дупница.

защо като казвам че си търся А3 и всички почват не си купувай не са за нашите пътища ,имали отпред някви алминеви еди си ко дето се чупели мноо често....верно ли е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, А3-та ако я караш почти само градско и не въртиш много километри е екстра, мотора си е добър за купето ако не си състезател. Така че ако ти харесва я взимай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо като казвам че си търся А3 и всички почват не си купувай не са за нашите пътища ,имали отпред някви алминеви еди си ко дето се чупели мноо често....верно ли е това?

Остави я тази песен любовна! :blackey::hilezh: Ако ти е регулирана предницата носачите имат гаранция минимум 60 000 км. (за оригинални говорим, разбира се). Това за гаранцията ми го казаха в някакъв сервиз де - не я давам аз гаранцията... :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави я тази песен любовна! :bia:;) Ако ти е регулирана предницата носачите имат гаранция минимум 60 000 км. (за оригинални говорим, разбира се). Това за гаранцията ми го казаха в някакъв сервиз де - не я давам аз гаранцията... ;)

трябва ми за да ходя на работа на ден най много 50 километра да навъртя ,и то само градско..... а и скъпи ли са консумативите,примерно смяна на ремъци филтри масло и там всичко когато си купя колата?за а3 1.9 тди 99 или 2000 година става въпрос?колко горе долу кинта излиза ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Взимай А3ката и тва е,за градски условия е идеална,за дълъг път също е добре.Здрава кола е и особено ако попаднеш на запазена няма да имаш никви грижи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...