Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега имам нужда от управлението на климатроника за А4 1.8 95г.

Номерът на Ауди е 8D0 820 043 D

Номерът трябва да е абсолютно същият.

И дай цена ако намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , трябва ми жилото което е за отваряне на предната врата (става въпрос за предна дясна , но мисля ,че са еднакви на предните врати), може ли цена?Мерси

не е посочен модела за който трябва жилото, ако става въпрос за б3 цената е 15 лв имам в наличност :hilezh:

Търся:

кората под мотора

десен халоген

лява решетка

ауди 80 94г

имам оригинален халоген на хела десен втора употреба е 50 лв

кора под мотора в момента няма

лява решетка за в бронята имам, втора употреба е 10 лв, нова е 15 лв

:jump:

Колега имам нужда от управлението на климатроника за А4 1.8 95г.

Номерът на Ауди е 8D0 820 043 D

Номерът трябва да е абсолютно същият.

И дай цена ако намериш.

имам от а6 ц4 и от б4, буксите са същите като на а4 и съм продавал от такива коли за а4 и е ставало, номера съм почти сигурен че няма да отговори но утре ще проверя и вечерта ще пиша, цената е 150 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся глава (оборудвана или не) за АУДИ 80 - 90г. двигател RU 1,8

а и колко ще струва :flipoff: 0878- 25-76-13 Иванов

Редактирано от hristo_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фар нямам в момента, :flipoff: тасове имам два оригинални по 10 лв на брклиматроника е продаден , но от 5 цилиндров трябват доста преработки за да стане за 4 цилиндров мотор :flipoff:

колеги от скоро съм във форума и мн мн не влизам и немога да се ориентирам още в саита .... тарся си CD CHANGER за ауди а6 интересува ме какви парички струва ... маила ми е yordanov.stefan@abv.bg някои ако може да помогне .... Благодаря :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги от скоро съм във форума и мн мн не влизам и немога да се ориентирам още в саита .... тарся си CD CHANGER за ауди а6 интересува ме какви парички струва ... маила ми е yordanov.stefan@abv.bg някои ако може да помогне .... Благодаря :flipoff:

имам от а6 ц5 и от ауди а8 1997 г цената е 100 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам нужда от управлението на климатроника за А4 1.8 95г.

Номерът на Ауди е 8D0 820 043 D

Номерът трябва да е абсолютно същият.

И дай цена ако намериш.

намерих един с същия номер, ако искаш , пиши на лични ако още се интересуваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов внос от германия- ауди а3 10.1997 г. 1,6 климатроник,ел пакет, -5700 лв

нов внос от австрия ауди б4 2,0 моно инж , хидравлика централно- 2200 лв

ново за части ауди б4 2,0 абк, клима ,ел.пакет 1993 година

ново за части ауди 100 2,0 аце, клима, ел пакет ,лети джанти, агу,1993 гщ

:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов внос от австрия ауди б4 2,0 моно инж , хидравлика централно- 2200 лв

ПРОДАДЕНА

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Здравей , имаш ли заден мос за ауди А6 98г ?

имам за а6 куатро, за кола на предно нямам

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Здравей,

аз също търся кора за под мотора (A4, 99, TDI).

пиши ми и каква е цената ако имаш такава,

мерси

в момента нямам такава кора

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емка,А4ката 6 скорости ли е,че ми требва избирач ?? :lol:

само 5 степенни кутии от а4 имам, имам една 6 степенна на предно от 100 тди на която 6 скорост не включва , ако евентуално става цялата е 200 лв, не ги разглобявам принципно

Десен стоп за A4 Avant 98 ?

имам само седани

Здравей колега, търся ляв преден калник за А4 '97 авант по възможност тъмно лилав металик (код LZ5L).

Дали ти се намира случайно?

имам само от седани светло сив металик, доколкото знам са като на аванта, цената за здрав такъв калник е 80 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега днес се обаждах относно ауди б3 1.9 д-капак за ангренажния ремък,кутия за въздушния филтър,перките за радиатора,стойка за алтернатора и предно стъкло!Изпращам ти снимка на сваления двигател.Надявам се,че ще ти е от полза и евентуално да ми кажеш точна цена за нещата и удобно време да ги погледна и евентуално взема

post-43968-1259693100.jpg

Редактирано от Antoninn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам части за горепосочените модели, имам на разположение, двигатели, скоростни кутии ,ходова част, салони, стъкла, врати, калници ,капаци, стопове,фарове, както и много други части,

обявата е валидна за района на София, просто нямам възможност да ползвам куриерски услуги, да ме извинят колегите от провинцията,

частите са в Нови Искър телефона ми е 0898 658294 Емо на разположение съм най вече вечер след 18,30 и събота и неделя/ангажиран съм през останалото време и с друга работа/

п.п. изкупувам и катастрофирали, запуснати аудита :hilezh: ,цени по договаряне

трябва ми уредите за б3 1,8 карбуратор с оборотомер и цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега днес се обаждах относно ауди б3 1.9 д-капак за ангренажния ремък,кутия за въздушния филтър,перките за радиатора,стойка за алтернатора и предно стъкло!Изпращам ти снимка на сваления двигател.Надявам се,че ще ти е от полза и евентуално да ми кажеш точна цена за нещата и удобно време да ги погледна и евентуално взема

имаш лс ;)

Колега имаш ли маркуч за бензина от металната траба до инжекциона завършва с холендарче за ауди а4 125 коня двигател адр 96 година

има два такива автомобила за части, лошото е че маркучетата са няколко модела и не съм сигурен ще има ли като твойто, най-добре е сравнение на място, ако намерим подходящо цената е 20 лв ;)

трябва ми уредите за б3 1,8 карбуратор с оборотомер и цена

за съжаление в момента имам само табла с дефекти , здраво нямам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересуваме цена на табло без уредите за audi 80(b4) 93г. просто за информация :megacool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...