Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

в момента нямам здрава броня от б4 всичките са с големи забележки, преден капак в зависимост от състоянието е и цената имам и за 50 лв с много кит по него и за 150 лв в много добро състояние, цената е без решетка :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нови коли за части:

ауди б3 1988 г 1,8 дз , ел пакет плюш, колата е цяла без удар, има проблем в инжекцията

ауди купе 2,0 абк, климатроник диавия, ел стъкла 1993 г

ауди а6 2,0 аце 1995 г , климатроник ,лети джанти, ел пакет , въздушни възглавници ,авант , бордо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да ти се намира такава решетка?

в момента няма :hilezh:

емо ,запази два броя машинки плюс рамки за ел стъкла за мене

ок :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имамдве такива коли за части, за съжаление дръжките за вратите са счупени, каква машинка за стъкло ти трябва електрическа или ръчна , ръчни имам с сигурност цената е 20 лв за бр, :santa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам цената е 10 лв за стандартния , с реле време е 20 лв :flipoff:

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауди а6 2,0 аце 1995 г , климатроник ,лети джанти, ел пакет , въздушни възглавници ,авант , бордо

Таблото какво му е: до 7000 оборота, до 280км + борд ?

Търся си и една пластмасова кора пред/над радиатора и под предната греда и още няколко пластмасови детайла около фаровете.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таблото е до 240, 7000 оборота , борд няма, за другите неща като се постопи снега ако искаш мини ще потърсиме :mukkies:

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имамдве такива коли за части, за съжаление дръжките за вратите са счупени, каква машинка за стъкло ти трябва електрическа или ръчна , ръчни имам с сигурност цената е 20 лв за бр, :)

Ръчна машинка ми трябва... има ли възможност , като взимам машинката да погледна колите ., понеже не ми трябва цялата дръжка , а само едно палче.. пък може да си харесам и още нещо .. ?

Редактирано от vihren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може, моргата е в Нови Искър кв Кумарица в двора на бившето ткзс, утре ще рабориме от 10 до 14 часа, събота и неделя от 10 до 15 часа, ако решиш да идваш моля звънни на тел 0898 658294 Емо ,за да не стане разминаване случайно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Емо, интересувам се от предни леви носачи за А4 2.6 Quattro 94г.-98г. седан.

Евентуално и полуоски, ако има и цени.

Също предна лява врата необорудвана и калник, предно стъкло и предно ляво (шофьорско), стопове (комплект). Ако не са сив металик (сребрист), то поне да са здрави и цели :2gunsfiring_v1:

Поздрави и мерси предварително, и благодари момчето, което идва наскоро при теб за частите за 80-ката 2.0 E :flipoff: Доволен остана.

Редактирано от Grig0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Емо, интересувам се от предни леви носачи за А4 2.6 Quattro 94г.-98г. седан.

Евентуално и полуоски, ако има и цени.

Също предна лява врата необорудвана и калник, предно стъкло и предно ляво (шофьорско), стопове (комплект). Ако не са сив металик (сребрист), то поне да са здрави и цели :hilezh:

Поздрави и мерси предварително, и благодари момчето, което идва наскоро при теб за частите за 80-ката 2.0 E :) Доволен остана.

имам сребрист цвят, лява врата гола е 80 лв, калник 80 лв, предно стъкло на колата е 60 лв свалено е 80 лв, шофьорско стъкло 40 лв

стопове 60 лв на бр,ако частите имат някакви забележки цените се коментират :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми инжекционна система за Ауди 80 (1988) (DZ двигател) пълен механичен инжекцион K-Jetronic.

Трябват ми дюзите от инжекцион-а, но тъй като не съм абсолютно сигурен дали и в разпределителя няма проблем, ако е на приемлива цена бих сменил цялата инжекционна система

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам дюзи , цената заедно с корпуса около тях с който са монтирани в смукателния колектор е 30 лв на бр, само дюза 20 лв за бр, комплект целия инжекцион е 250 лв :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся ляво огледало с подгряване ел регулиране и ел прибиране за А6 Ц4,малките мигачи в калниците и оригинална антена от авант-тази която е върху купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...