Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здрасти колега, интересува ме дали имаш компресор за климатроник от Ауди А4 2003 1.9 ТДИ и някаква цена приблизително да ми кажеш

Нямам, доколкото знам се продават на цени от 300 до 400 лв

Здравей! Малко не по Ауди, но случайно да имаш или да знаеш някой да има или продава, или предлага 2 емблеми VW от Костенурка модел 2000 година или да стават за Костенурка? На една приятелка и ги откраднаха :hilezh: и сега, не може да си намери!

НЕ мога да помогна.:hilezh:

Колега да ти се намират кожени(черни)задни седалки за А6 C4(комки)?!

нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audera написа на 09 юни 2011 - 00:13 :

Здрасти колега, интересува ме дали имаш компресор за климатроник от Ауди А4 2003 1.9 ТДИ и някаква цена приблизително да ми кажеш

Нямам, доколкото знам се продават на цени от 300 до 400 лв

Дай едни координати на въпросните персони, които ги продават, че да свършим работа, ако имаш някой впредвид

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никой предвид, миналата година колегата търсеше такъв компресор за неговата кола и горе долу му обявяваха такива цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисплей за външна температура за този километраж? --> http://audibg.com/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=90236 Цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, имам АУДИ 80 Б4 1.9 ТДИ някой да знае откъде мога да си намеря плафон за багажника / комби е колата /. Трябва ми и таблото с уредите отпред, че не ми работи брояча на КМ. тел. 0888911180

Редактирано от svetoslavbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък продължавам да търся стандартно шофьорското огледало, с ел. прибиране, реглаж и с погряване, цвета не е от значение :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисплей за външна температура за този километраж? --> http://audibg.com/fo...attach_id=90236 Цена?

Имам цяло такова табло продавам го заедно с дисплея -120 лв

момчета, имам АУДИ 80 Б4 1.9 ТДИ някой да знае откъде мога да си намеря плафон за багажника / комби е колата /. Трябва ми и таблото с уредите отпред, че не ми работи брояча на КМ. тел. 0888911180

Плафон имам -15 лв , табло няма.

Аз пък продължавам да търся стандартно шофьорското огледало, с ел. прибиране, реглаж и с погряване, цвета не е от значение :respekt:

още няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Цена на дебитомер за 1.8Т АЕВ мотор?

Имам, цената е 150 лв

търся турбокомпресор за ауди 80 1.6 тд колко струва втора употреба и колко чистак барсак :rolleyes:

В момента имам само една разбита турбина за ауди 80 1,6 тди с водно охлаждане на корпуса/цената и в това положение за резервни части е 50 лв/, нова не знам дали има смисъл да проверявам, защото цената със сигурност ще е над 1000 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търся да купя капачето на долната част на бронята, което скрива халката за теглене с въже, че моето го задигнаха... :hilezh: Имаш ли в наличност и продава ли се отделно от останалата част? :bia:

P.S. Колата е А3 8L '98, преди фейслифта. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търся да купя капачето на долната част на бронята, което скрива халката за теглене с въже, че моето го задигнаха... :hilezh: Имаш ли в наличност и продава ли се отделно от останалата част? :hilezh:

P.S. Колата е А3 8L '98, преди фейслифта. :bia:

В момента не помня имаме ли останала, понеделник ни е почивен ден, ако ти е удобно звънни от вторник натам след 10,30 на колегата ми той ще е другата седмица във моргата, той ще каже имаме ли капачето и ще те ориентира за цена. телефона е 0895435089 Иво.:hilezh:

Kолега имаш ли подлакътник за ауди а6 ц4 И НЯКАКЪВ БУФЕР АКО МОЖЕ И ЦЕНИ

,БЛАГОДАРЯ

Подлакътник имам, но върви със седалката, според състоянието 80-120 лв, буфер имам само за а4 , но няма да се върже с ц4 ворката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся подлакътник и вакум помпа за централното за ауди А3 1997 с ВАГ номер 8L0 862 257 E на VDO или друга марка.Помпата е с 3 букси и 2 маркуча. Телефон за връзка: 0899 677 997 или тук на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента не помня имаме ли останала, понеделник ни е почивен ден, ако ти е удобно звънни от вторник натам след 10,30 на колегата ми той ще е другата седмица във моргата, той ще каже имаме ли капачето и ще те ориентира за цена. телефона е 0895435089 Иво.:bia:

Благодаря, ще звънна във вторник. :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега ! Искам да те попитам имаш ли случайно плафон ли е не знам как се казва, отстрани на вратите където са копчетата за ел стъклата е надраскано и доста захабено за А3 от 2003 година става въпрос ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги търся подлакътник и вакум помпа за централното за ауди А3 1997 с ВАГ номер 8L0 862 257 E на VDO или друга марка.Помпата е с 3 букси и 2 маркуча. Телефон за връзка: 0899 677 997 или тук на ЛС

В момента нямам това което търсиш:hilezh:

аха а иначе поправят ли се тези турбини?

Има няколко места в София където рециклират турбини, едното е като пускаш надлеза на Надежда, посока Орландовци от ляво преди гробищата , има указателна табела няма как да пропуснеш.:hilezh:

Здрасти колега ! Искам да те попитам имаш ли случайно плафон ли е не знам как се казва, отстрани на вратите където са копчетата за ел стъклата е надраскано и доста захабено за А3 от 2003 година става въпрос ?

Имам няколко А3 97-99 г, предполагам че няма да се вържат с тази от 2003 г.:hilezh:

Аз си търся оригинални секретни болтове за Ауди.Можеш ли да ми помогнеш колега?

В момента имам няколко комплекта секретни болтове, но между тях няма оригинални.:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента имам няколко комплекта секретни болтове, но между тях няма оригинални.:hilezh:

Кажи ми ценички на тези,които имаш в момента.A дали ще имаш скоро оригинални?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам части за горепосочените модели. Имам на разположение: двигатели, скоростни кутии ,ходова част, салони, стъкла, врати, калници ,капаци, стопове,фарове, както и много други части.

Обявата е валидна за района на София, просто нямам възможност да ползвам куриерски услуги. Да ме извинят колегите от провинцията.Моргата е в гр.Нови Искър кв. Кумарица ул. Кумарица N 60 в двора на бившето ткзс. Телефона ми е 0898 658294 Емо . на Съдружника ми 0899 853999 Иво .Моргата работи от 10 до 17 часа, почивен ден понеделник.

п.п. ИЗКУПУВАМ АУДИТА-БРАКУВАНИ,УДАРЕНИ и С ПРОБЛЕМИ ПО ТЯХ/ задължително е да имат документи- талони за нов внос или български талони може и бракувани и снети от отчет. Цени по договаряне smile.gif

post-7307-0-25161300-1302717875_thumb.jppost-7307-0-47923300-1302718044_thumb.jp

Здравей колега, търся средна решетка (тази която е под номера) за Ауди А4 2002 (Б6)

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, търся средна решетка (тази която е под номера) за Ауди А4 2002 (Б6)

Мерси предварително

Втора употреба нямам, интересува ли те да проверявам за нова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,търся блок и бутала за ауди а3 1.9 тди 90 коня АГР мотора ,,който може да ми предложи да пише :hilezh:

бутала и блок за а3-ка 1.9тди 90 коня агр мотора

накратко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...