Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здравей, имам 6 степенна кутия от ауди 100 2,5 тди 1993 г, 115 кс, код на мотора ААТ, цената на кутията е 550 лв, телефон за връзка имам в подписа и данни за местонахождението на моргата в първия пост на темата.:birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

от скоро имам Audi A4 1.9TDI 2002 131PS, търся за него Navi+, не съм сигурен точно как се казва, но имам предвид навигация за този модел на Audi. Имаш ли при теб такава, която да става за моето табло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся нафтова помпа за B4 1.9 TDI 90к.с. 1992год.

Бошовският и номер е 0 460 404 995 ,ако има и цена моля.

В момента нямам работеща, имам с повредена електроника, цената за такава помпа е 100 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента нямам работеща, имам с повредена електроника, цената за такава помпа е 100 лв

На мен точно електрониката ми се прецака.Ако нещо ти излезе такава ми звънни

0898231599 -Христо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАЗПРЕДЕЛИТЕЛЕН ВАЛ ЗА 1.8 dz ЦЕНА?

Мога да предложа в момента само цяла оборудвана с вал глава от DZ za 100 лв , само вал нямам поотделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

izvinqvaite che pisha na latinica no nqmam bg

A3 98 1.9 tdi 1 predna bronq 2 difuzer za interkolera 3 ochilarka s klimatronik e kolata spomenaha mi che ima znachenie za ochilarkata dali e ili ne

CENI ako moje

Колега нямам дизелова а3 за части, а от бензиновите които имам нямам нищо от това което търсите:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся металния елент който се закрепва за вътрешната дръжка за отваряне на вратата който дърпа жилото

Търся металния елент който се закрепва за вътрешната дръжка за отваряне на вратата който дърпа жилото.Колата е А6 Ц5 99г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търся регулиращата шпилка, която свързва накрайника и щангата в кормилната уредба на Б4. Търся тази от дясната страна, но предполагам, че няма ляво и дясно изпълнение.

Колата е Б4 Авант, 94г. АДА

Имаш ли такава с добро състояние на резбата и шестостена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся металния елент който се закрепва за вътрешната дръжка за отваряне на вратата който дърпа жилото

Търся металния елент който се закрепва за вътрешната дръжка за отваряне на вратата който дърпа жилото.Колата е А6 Ц5 99г

Ако става въпрос за скобата която закрепва жилото към дръжката за отваряне , имам го ела , ще ти го подаря.:stupid:

Колега, търся регулиращата шпилка, която свързва накрайника и щангата в кормилната уредба на Б4. Търся тази от дясната страна, но предполагам, че няма ляво и дясно изпълнение.

Колата е Б4 Авант, 94г. АДА

Имаш ли такава с добро състояние на резбата и шестостена?

мога да предложа само цялата щанга комплект цената е 20 лв:blink:

Здравейте колега,

търся модул за управление на автопилота за Ауди А4 1,9 ТДИ 2002г. с номер 8e0 953 549 M , P, Q или L.

нямам:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да търся шофьорското огледало от англичанка (т.е. дясното, но голямо, не недораслека като нашите ), с ел. прибиране, реглаж и с погряване, цвета не е от значение.

Имаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Emo zdrasti ot Velingrad sam tarsia debitomera za mehanichnia injekcion na 80-ka 115 konq ili eventualno ako imash nekav dvigatel za 80-ka karburator da mi kajesh cena?

трябва ми кода на мотора за да проверя имам ли такъв инжекцион, имам двигател с карбуратор, комплект ще струва 400 лв

Продължавам да търся шофьорското огледало от англичанка (т.е. дясното, но голямо, не недораслека като нашите ), с ел. прибиране, реглаж и с погряване, цвета не е от значение.

Имаш ли?

Голямо електрическо имам, но не и с ел прибиране.:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имам уредите , но не работя с куриери, ако ги искаш трябва да си ги вземеш от при мен или да пратиш някой да ги вземе, ако не ти се занимава , повечето от колегите които продават части пращат по куриери, така че все някой ще ти свърши работа.:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емо! Дали ти се намират оригинално радио на Ауди и CD-чейнджър? Или изобщо някаква оригинална музика на Ауди? Чух че някой имали и усилвател и суббуфер оригинални. Евентуално цени? Мерси предварително! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам някакви радиа имам и ченджър и суббуфери, цените според моделите и състоянието за радио-от 40 до 100 лв, буфер 80-100 лв, ченджър 60-100 лв, конкретни цени след оглед на място, ако се вземат комплект може и отстъпки.:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Малко не по Ауди, но случайно да имаш или да знаеш някой да има или продава, или предлага 2 емблеми VW от Костенурка модел 2000 година или да стават за Костенурка? На една приятелка и ги откраднаха :rolleyes: и сега, не може да си намери!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...