Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
Емо в неделя сутринта дали си там при колите.Искам да дойда и да взема тоя датчик за темп. на въздуха.Само в неделя имам време, но и ако събота си там ще измисля нещо.
и аз в неделя съм там ;)
Волана го вземам :hilezh: Само трябва да удариш едно рамо да го монтираме на мястото на моя, че нямам токова голям ключ :P Мога да взема и на Стилян датчика, най- вероятно още в Събота сутрин.
в събота е дежурен ортака ми аз съм в неделя, но ако искаш ходи в събота, няма да се сърдя ;) , волана днес го огледах кожата е здрава но си личат следите от употреба, до тогава ще ти го пазя , ако не го вземеш няма проблеми :P
Търся възглавници за главите на задната седалка. Ауди Б4.
нямам поотделно давам ги комплект с салоните ;)

днес още една кола за части

ауди купе нг 2,3 централно, ел стъкла , ел огледала, лети джанти спидлайн, агу, бордо, отпред с здрава броня, халогени , мигачи, целите фарове от модела с габаритчета отстрани, трите уредчета, махагон. отзад с новите стопове и др. всичко здраво тия дни ще кача снимки че в момента не мога :P

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Коя броня е Емо?Оригиналната от Купе или такава като на компетишън?
на купе оригиналната, кога няма брони няма, сега за два дни две съм взел :P Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауди купе нг 2,3 централно, ел стъкла , ел огледала, лети джанти спидлайн, агу, бордо, отпред с здрава броня, халогени , мигачи, целите фарове от модела с габаритчета отстрани, трите уредчета, махагон. отзад с новите стопове и др. всичко здраво тия дни ще кача снимки че в момента не мога :P

Какво му е воланчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е воланчето?

обикновен е волана , освен на другото купе в момента друг спортен няма :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се събере ли комплект решетки от 2-те брони

вчера ми се бъгна нета, затова не отговорих, и на двете брони има само големите решетки , малките на куката ги няма :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена на целите фарове и здрави ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера ми се бъгна нета, затова не отговорих, и на двете брони има само големите решетки , малките на куката ги няма :dance:

кви пари ше искаш на тия които са налични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена на целите фарове и здрави ли са?
има на някои са подлепвани щипки но като цяло са здрави цената е 200 лв на бр :dance:
кви пари ше искаш на тия които са налични
едната броня е 180 лв без решетката, другата е 160 лв, решетките са по 40 лв на бр :dance:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги.

Търся задна дясна врата и задна броня за 80 В3.

Ако някой има за продан компетишън брони(предна и задна) също да пише.

По възможност продавачите да се от пловдивски регион.

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги.

Търся задна дясна врата и задна броня за 80 В3.

Ако някой има за продан компетишън брони(предна и задна) също да пише.

По възможност продавачите да се от пловдивски регион.

Благодаря предварително

при мене има ,но с куриери не работя задна броня за б3 хубава е 60 лв ако има забележки цената пада надолу, врата имам само таблата е 40-50 лв ако я искаш оборудвана цената расте с оборудването :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене има ,но с куриери не работя задна броня за б3 хубава е 60 лв ако има забележки цената пада надолу, врата имам само таблата е 40-50 лв ако я искаш оборудвана цената расте с оборудването ;)

Благодаря колега много за офертата,но си ми малко далечко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, благодаря за сделката.

Жабката фитна перфекшън.

Дисплейчето изгря и сензора работи идеално.

:bia:

много си бърз , кога успя и да ги сложиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карам а3 99набор, искам фарове и се чудя има 1 които са цяло тяло фар + мигач и ако не се лъжа са с лупа. Такива дали ще ми станат за колицата и дали имаш такива ? цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

емо

имаш ли такъв мигач

688678V.jpg

и кви пари му търсиш

такъв оригинален хубав нямам в момента всички са с дефекти , мога да предложа чисто нов на Депо 35 лв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
post-1477-1120476426.jpgето снимки на другото купе нг-
карам а3 99набор, искам фарове и се чудя има 1 които са цяло тяло фар + мигач и ако не се лъжа са с лупа. Такива дали ще ми станат за колицата и дали имаш такива ? цена ?
нямам такива фарове, и не знам каква е цената им, иначе доколкото знам може да ги сложиш на твойта без проблеми :hilezh: Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...