Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

е най сетне :) Дясното огледало(с прибиране,с подгряване,с реглаж)?Спойлера?Евентуално само дясно стъкло на фара(ако е БОШ)?Евентуално цялата оборудвана глава?И ако стигнем до сделка,предполагам че ще трябва да пратя някой да вземе стоката,да плати на място и вече ние да се оправяме с транспорта до Варна?Сега го видях люка-ел. ли е,евентуално цена за комплекта със се окабеляване и други там съпътстващи електрики и механики?
значи цените за частитеогледало, електрическо с подгрев, без автоматично прибиране -80 лв фара също 80 лв спойлера -100 лв за главата днес питах на няколко места цените за оборудвана бяха 700 -800 лв под тази цена не намерих никъде , така че аз мисля да и търся 600 лв люка нямах време да го видя какъв е .но цената му ще е около 150 лв ако е електрически :)
Здравей, Емо имаш ли гумения маркуч от дриселовата клапа до инжекциона. Колата е b3 1,8 механичен инжекцион и на маркуча има 4 изхода.
нямам здрав :)
Да имаш преден десен мигач за купе или 90-ка?
имам нови и бели и оранжеви цената е 35 лв на бр. втора употреба ако намеря здрав ще е 30 лв но не съм сигурен има ли здрав :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся борд компютър и всичко към него / АБК 2,0 Е - предполагам че нямаш но ако искаш кажи една цена и ако се разберем да се уговорим щом намериш да се обадиш

Редактирано от Simeonov_B
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся борд компютър и всичко към него / АБК 2,0 Е - предполагам че нямаш но ако искаш кажи една цена и ако се разберем да се уговорим щом намериш да се обадиш

нямам в момента борд за б4, ако дойде и е комплект- табло ,ръчки за фарове, релета , букси, и казанче с помпа, цената ще е 200 лв, но рядко изпадат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

люка нямах време да го видя какъв е .но цената му ще е около 150 лв ако е електрически

шибидахчето ел. ли се оказа,или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам части за горепосочените модели, имам на разположение, двигатели, скоростни кутии ,ходова част, салони, стъкла, врати, калници ,капаци, стопове,фарове, както и много други части,

обявата е валидна за района на София, просто нямам възможност да ползвам куриерски услуги, да ме извинят колегите от провинцията,

частите са в Нови Искър телефона ми е 0898 658294 Емо на разположение съм най вече вечер след 18,30 и събота и неделя/ангажиран съм през останалото време и с друга работа/

п.п. изкупувам и катастрофирали, запуснати коли и части от б3, б4, б5 <_< цени по договаряне

колега, интересуваме само в задните врати за самите тонколони които имат оригинално монтирани отзад имат едни кутии за собствен обем имаш ли такова нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолега,имаш ли жилото за бравата на шофьорската врата за 80 B3 ?
имам 15 лв :respekt:
колега, интересуваме само в задните врати за самите тонколони които имат оригинално монтирани отзад имат едни кутии за собствен обем имаш ли такова нещо
имам една б4 с фабрични колони отзад в кората , кора комплект с коланата и кутията-30 лв :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има компресор за климатик за Б3 1.8NE случайно

имам няколко б4 с климатици и няколко 100 тици има един и на б3 но не съм сигурен дали е здрав, цената на компресор е около 150 лв :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, трябва ми ляв фар Hella H7/H4 за А3 8L 98г. , може да е счупено стъклотo, рефлектора ми е важен да е читав ?

Също така и предно стъкло, цена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, трябва ми ляв фар Hella H7/H4 за А3 8L 98г. , може да е счупено стъклотo, рефлектора ми е важен да е читав ?

Също така и предно стъкло, цена :D

имам една а3 но е с удар отпред нищо от изброените неща не е здраво

очакван нов внос за части

а4 1,8 т 1997 г , а4 1,9 тди 1998 г, ц4 а6 2,0 16 в авант, всичко е с десни волани :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо, ЧРД :D ,

Търся си S-ков волан с гръмнал аербег ... и запазена кожа .

ще видя какво ще дойде с автовоза от острова и ще ти кажа ако има нещо подходящо, за в момента нямам :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще видя какво ще дойде с автовоза от острова и ще ти кажа ако има нещо подходящо, за в момента нямам :D:D

Пиши на ЛС :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задната броня на S4-ката има ли някакви забележки, и какви пари и искаш?
мисля че беше здрава , тя си е като на стандартна ц4, може да има поожулено по боята, цената е 150 лв :)
Колега трябва ми километраж за Ауди Б4 дизел с обортомер,ако имаш пиши на лс.и ценаБлагодаря ти
имам от б4 абк бензин, разликата е че червения сектор на оборотомера почва от по големи обороти отколкото при дизела, иначе доколкото знам функциите са едни и същи и отчита по еднакъв начин , цената е 80 лв ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...