Jump to content

колеги помагайте за А3


m-joy

Recommended Posts

здравейте, от няколко месеца съм с тази кола (А3 1.8Т)когато я взех всичко си беше нормално или поне така си мисля,

но сега както я карам и извънградско като изключа от скорост и стрелката на обортомера ми се заковава на 1800 обр. :hilezh:

някой ако е имал подобен проблем или знае каква може да е причината да пише предварително блгодаря :hilezh:

разгледах целия форум но неуспях да открия коментари по темата :hilezh::hilezh::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм от компетентните хора във форума,но по мои наблюдения подобен проблем е предизвикан от моторчето което регулира празния ход.Чел съм че се сваля и се почиства и всичко си идва на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
здравейте, от няколко месеца съм с тази кола (А3 1.8Т)когато я взех всичко си беше нормално или поне така си мисля,

но сега както я карам и извънградско като изключа от скорост и стрелката на обортомера ми се заковава на 1800 обр. :huh:

някой ако е имал подобен проблем или знае каква може да е причината да пише предварително блгодаря :)

разгледах целия форум но неуспях да открия коментари по темата :bia::wall::wall:

Замърсена дросал клапа най-вероятно - чистене и адаптация и си готов:)

Абе ти май си ми градски гледам:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след 30 минутно търкане се оправисе за малко и след няколко километра пак същия резутат :huh:

Сваля ли throttle body-то?

А като я закачи прави ли адаптация.

Тоя викенд дето иде съм в Ямбол и мога да ти помогна за 10 мин да свършим работата;)

Пиши на лична ако искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмхм много Ямбол тук ве... хихи...съжалявам че се намесвам в нещо което въобще не разберам....ама да ви питам нешо така и така сте от града...дасте пробвали този новия сервиз на Ауди в Ямбол...,че май имам дросел за почистване и адаптация ама хич нямам доверие на тез ямболските майстори та питам ей тъй ако сте ходили за нещо....мойта забива муцунката като и дам газ като е студена,а като е топла не се усеща толкова,ноооо дразни доста :blink:

Редактирано от miroelskov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...