Jump to content

Recommended Posts

На живо боята си е ток.Човека откачи ,като я видя.Цвета аз го избирах и смея да твърдя,че е най-подходящия.Снимките са малко кофти ама съм ги правил с телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко*еле ... КОЛАТА е станала истински звяр на мен много ми харесва евала :unsure::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаам днес пак беше при мен собственика,много е доволен и си е затъмнил стъклата.А с фланците на джантите колата изглежда наистина нечовешки!Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А прагове? Задната броня стърчи пет пръста по надолу от останалата част на колата ! Демек ужасно криво. И тая боя на апаратите верно нещо не е на място... да беха брембо ок ама тва...

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kлиента не иска прагове,бронята не стърчи 5 пръста определено,може би на снимките така изглежда.Има бегла разлика,която е доловима,когато колата е вдигната в най-горно положение на комфорт.Целта беше да изглежда като ЕС-8,която също няма прагове.Естествено нейната броня не е същата,но всеки си харесва колата по различен начин.Апаратите си стоят перфектно,но и това си е въпрос на вкус,цвета е доста по-различен отколкото изглежда тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...