Jump to content

Audi A4 коя година е този модел 200х?


Recommended Posts

колеги , не мога да се ориентирам правилно

интересува ме от коя година се произвежда модела А4 авант със средна конзола тип ТВ или Навигация и широка или по голяма предна решетка и по издължени стопове . Т.е края на 2003 г, 2004 г или 2005

колко според вас би била реалната цена за подобен автомобил и какви са му предимствата ...ако има такива спрямо моделна година 1996-99 г

мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говориш за В7.. което си е фейслифт на В6. Интериора си е същия, навигацията е въпрос на поръчка от 1-вия и собственик. Колата изглежда уникално добре, но все още е доста скъпа май под 40 000 не съм виждал такава :hilezh:

Задното окачване няма нищо общо с това на В5 и поведението и возията са на много по-добро ниво. ESP е сериино (май), което си е ГОЛЯМО предимство.

моторите са по-съвременни, по-икономични, по-пъргави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти виждам че се сещаш какво търся, би ли ме подсетил само и как да търся - т.е след кои месец/година се произвеждат , бензин ?

странното е че в мобиле.де цената им почва от 8000 Евра и има адски много обяви (т.е едва ли всички са с десен волан или пък менте)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти виждам че се сещаш какво търся, би ли ме подсетил само и как да търся - т.е след кои месец/година се произвеждат , бензин ?

странното е че в мобиле.де цената им почва от 8000 Евра и има адски много обяви (т.е едва ли всички са с десен волан или пък менте)

от 2001-ва до 2004-та е В6, след това от моделна 2005 (реално края на 2004) е фейслифта В7

но в мобиле.де пършата е на 14 500 от еврата.. незнам де си ги видял по 8

тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаа В 7 - ца е

това което ми прави впечатление коли 2005 на по 120-150 000 км, а тук при нас колите от миналото хилядолетие са на по 100-110 000 км ;-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези по 8-9к евро в мобиле.де са за първите B6 01-02

дори тази цена ми е чудна за B6 1.8Т, толкова ли трябва да вървят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...