Jump to content

Питане за джанти MAM


Recommended Posts

Здравейте,

От доста време на сам съм си харесал един модел джанти на Audi. Принципно те са предвидени/произведени за A8/S8 та по този повод размерите, които Ауди прави са 18" и 19". Каталожния номер на съответния модел джанти е 4e0 601 025 ac qpw, за 18" и 4e0 601 025 n qpw за 19".

Ето така изглеждат те:

a8%2019.jpg

Та аз се рових рових и до колкото разбирам Ауди прави само тези 2 размера.

Мен обаче много ми харесват и се чудя накакви схеми, че да се сдобия с джанти които изглеждат така, само че да са по-малки - например 16" или 17". По този повод попаднах на един германски производител, който прави джанти, който изглеждат точно така. Та производителя е MAM и за това се обръщам за мнение към вас. Дали знаете нещо повече за тази марка и дали би било добро решение да се купуват тези джанти.

Най-добрия вариант естествено би било да са оригинални Ауди, но аз поне мисля че не се произвеждат такива. Ако все пак греша ще съм безкрайно радостен някой да ме поправи.

Предварително благодаря - ето слагам и няколко снимки, за да не бъда голословен, от сайта производител, както и линк към него:

MAM Felgen

MAM8_18.jpg

MAM8_03.jpg

MAM8_06.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно джантите не ги произвежда Ауди, ами са по поръчка на Ауди.Тука във форума даже се продаваха 17-ки такива, ако не се лъжа...Има много реплики по магазините ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, а към кой тогава се обръща ауди, за изработка на техните джанти?

Приветсвам и други мнения по темата, ако има. :bia: - Мерси

Между другото попаднах на тема в германски форум, от която ясно се разбираше (дори и преведено с Google Translate, защото не разбирам немски), че джантите MAM не стават...та взех да се обезкуражавам, че може да стане нещо. Е - разбира се докато не си купя някое A8/S8, където размера на Ауди ще пасне идеално :)

Редактирано от petzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От доста време на сам съм си харесал един модел джанти на Audi. Принципно те са предвидени/произведени за A8/S8 та по този повод размерите, които Ауди прави са 18" и 19". Каталожния номер на съответния модел джанти е 4e0 601 025 ac qpw, за 18" и 4e0 601 025 n qpw за 19".

Ето така изглеждат те:

a8%2019.jpg

Та аз се рових рових и до колкото разбирам Ауди прави само тези 2 размера.

Мен обаче много ми харесват и се чудя накакви схеми, че да се сдобия с джанти които изглеждат така, само че да са по-малки - например 16" или 17". По този повод попаднах на един германски производител, който прави джанти, който изглеждат точно така. Та производителя е MAM и за това се обръщам за мнение към вас. Дали знаете нещо повече за тази марка и дали би било добро решение да се купуват тези джанти.

Най-добрия вариант естествено би било да са оригинални Ауди, но аз поне мисля че не се произвеждат такива. Ако все пак греша ще съм безкрайно радостен някой да ме поправи.

Предварително благодаря - ето слагам и няколко снимки, за да не бъда голословен, от сайта производител, както и линк към него:

MAM Felgen

MAM8_18.jpg

MAM8_03.jpg

MAM8_06.jpg

има само реплики на оригиналните за размерите които търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко....

http://www.margel.info/lang_bg/rim.php?id=176

Тук се предлагат някакви реплики...май френски били...некви боклуци ще са пак най-вероятно...

Някакво мнение за тях? Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си търси джанти баш от Ауди, хем здрави хем красиви (като изключим няколко модела).

Другия вариант е ако имаш познат из чужбинско (Германия, Австрия...........) да ти купи от там джанси .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...